Gonfreville U19

Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup A
29.11.2015 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-6
Beklenen :
Lille U19 Takım Logosu

Lille U19

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  0111-100EY6320+3+1+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D08.11.2015Fransa U19 Ulusal ŞamRouen U196-0 Gonfreville U190-0AL6A-60-6
D01.11.2015Fransa U19 Ulusal ŞamGonfreville U191-3 Sannois-St-Gratie0-0HL4H-21-9
D11.10.2015Fransa U19 Ulusal ŞamLens U192-1 Gonfreville U190-0AL3A-12-11
D04.10.2015Fransa U19 Ulusal ŞamGonfreville U191-0 Beauvais U190-0HW1H+13-11
D27.09.2015Fransa U19 Ulusal ŞamQuevilly U192-2 Gonfreville U190-0AD4A05-13
0-1-16-3-2
0-1-1-16-3-2-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 1 3 5 13
3 1 - 2 1-3 1-8
4 2 - 2 2-3 1-8
5 2 - 3 2-3 3-10

DA  2132+1-2+1DY0112-10-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D22.11.2015Fransa U19 Ulusal ŞamLille U192-0 Orleans U190-0HW2H+22-0
D08.11.2015Fransa U19 Ulusal ŞamLille U191-1 Arras U190-0HD2H03-1
D01.11.2015Fransa U19 Ulusal ŞamLille U193-1 Valenciennes U190-0HW4H+26-2
D10.10.2015Fransa U19 Ulusal ŞamAmiens AC U192-2 Lille U190-0AD4A08-4
D04.10.2015Fransa U19 Ulusal ŞamLille U193-2 Le Havre U190-0HW5H+111-6
2-1-30-1-1
2-1-3-20-1-1-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 2 0 11 6
3 3 - 0 6-2 0-0
4 3 - 1 6-2 2-2
5 4 - 1 9-4 2-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.11.2015Fransa U19 Ulusal ŞamGonfreville U191-3 Sannois-St-Gratie0-0-L41-31
D04.10.2015Fransa U19 Ulusal ŞamGonfreville U191-0 Beauvais U190-0-W52-32
D20.09.2015Fransa U19 Ulusal ŞamGonfreville U190-4 Caen U190-0-L92-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 2 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.10.2015Fransa U19 Ulusal ŞamAmiens AC U192-2 Lille U190-0-D42-21
D27.09.2015Fransa U19 Ulusal ŞamRouen U190-0 Lille U190-0-D42-22
D13.09.2015Fransa U19 Ulusal ŞamLens U195-1 Lille U190-0-L103-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 2 1 3 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.11.2015Fransa U19 Ulusal ŞamRouen U196-0 Gonfreville U190-0-L60-61
D11.10.2015Fransa U19 Ulusal ŞamLens U192-1 Gonfreville U190-0-L91-82
D27.09.2015Fransa U19 Ulusal ŞamQuevilly U192-2 Gonfreville U190-0-D133-103
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 3 10

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D22.11.2015Fransa U19 Ulusal ŞamLille U192-0 Orleans U190-0-W22-01
D08.11.2015Fransa U19 Ulusal ŞamLille U191-1 Arras U190-0-D43-12
D01.11.2015Fransa U19 Ulusal ŞamLille U193-1 Valenciennes U190-0-W86-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 6 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014