Eden Stars

Barbados Premier Lig
29.05.2007 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-0
Beklenen :
Technico Takım Logosu

Technico

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2121+1-1+1EY2112+10-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D27.05.2007Barbados Premier LigEden Stars2-2 Silver Sands0-0HD4H02-2
D20.05.2007Barbados Premier LigBrittons Hill1-1 Eden Stars0-0AD2A03-3
D24.04.2007Barbados Premier LigHaggatt Hall FC1-2 Eden Stars0-0AW3A+15-4
D19.04.2007Barbados Premier LigEden Stars1-2 Pride of Gall Hil0-0HL3H-16-6
D10.04.2007Barbados Premier LigEden Stars3-5 Youth Milan0-0HL8H-29-11
2-1-22-1-1
2-1-2-12-1-1-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 2 2 9 11
3 1 - 2 2-2 3-2
4 2 - 2 3-4 3-2
5 3 - 2 6-9 3-2

DA  0120-1-1+2DY0203-2+2-3
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D22.05.2007Barbados Premier LigBrittons Hill0-0 Technico0-0AD0A00-0
D20.05.2007Barbados Premier LigTechnico1-2 Pride of Gall Hil0-0HL3H-11-2
D24.04.2007Barbados Premier LigTechnico2-0 Silver Sands0-0HW2H+23-2
D22.04.2007Barbados Premier LigNotre Dame3-0 Technico0-0AL3A-33-5
D10.04.2007Barbados Premier LigBDF0-1 Technico0-0AW1A+14-5
0-1-20-2-0
0-1-2-00-2-0-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 1 2 4 5
3 2 - 1 3-2 0-0
4 2 - 2 3-2 0-3
5 2 - 3 3-2 1-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D27.05.2007Barbados Premier LigEden Stars2-2 Silver Sands0-0-D42-21
D19.04.2007Barbados Premier LigEden Stars1-2 Pride of Gall Hil0-0-L73-42
D10.04.2007Barbados Premier LigEden Stars3-5 Youth Milan0-0-L156-93
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 6 9

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D22.05.2007Barbados Premier LigBrittons Hill0-0 Technico0-0-D00-01
D22.04.2007Barbados Premier LigNotre Dame3-0 Technico0-0-L30-32
D10.04.2007Barbados Premier LigBDF0-1 Technico0-0-W41-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 1 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D20.05.2007Barbados Premier LigBrittons Hill1-1 Eden Stars0-0-D21-11
D24.04.2007Barbados Premier LigHaggatt Hall FC1-2 Eden Stars0-0-W53-22
D08.04.2007Barbados Premier LigTudor Bridge FC2-1 Eden Stars0-0-L84-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 4 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D20.05.2007Barbados Premier LigTechnico1-2 Pride of Gall Hil0-0-L31-21
D24.04.2007Barbados Premier LigTechnico2-0 Silver Sands0-0-W53-22
D03.04.2007Barbados Premier LigTechnico2-4 Youth Milan0-0-L115-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 5 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014