Sony Sendai

Japonya Futbol Ligi 2.Tur
19.07.2014 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
1-2 / 2-2
Beklenen :
Verspah Oita Takım Logosu

Verspah Oita

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  222300-1EY2115+10-4
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D12.07.2014Japonya İmparatorluk Kashima Antlers2-2 Sony Sendai2-2AD4A02-2
D05.07.2014Japonya İmparatorluk Tsukuba Universit1-2 Sony Sendai0-0AW3A+14-3
D07.06.2014Japonya Futbol Ligi 1.Maruyasu Industri1-2 Sony Sendai0-2AW3A+16-4
D31.05.2014Japonya Futbol Ligi 1.Sony Sendai3-5 Honda FC1-2HL8H-29-9
D24.05.2014Japonya Futbol Ligi 1.Sagawa Printing2-0 Sony Sendai1-0AL2A-29-11
2-2-22-1-1
2-2-2-32-1-1-5
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 2 5 5
Maç Sonu 2 1 2 9 11
3 0 - 3 0-0 6-4
4 1 - 3 3-5 6-4
5 1 - 4 3-5 6-6

DA  1503-4+5-3DY2000+200
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D13.07.2014Japonya İmparatorluk Oita Trinita2-1 Verspah Oita2-1AL3A-11-2
D06.07.2014Japonya İmparatorluk Dezzolla Shimane0-5 Verspah Oita0-0AW5A+56-2
D08.06.2014Japonya Futbol Ligi 1.Vanraure Hachinoh0-0 Verspah Oita0-0AD0A06-2
D01.06.2014Japonya Futbol Ligi 1.Verspah Oita3-0 Azul Claro Numazu2-0HW3H+39-2
D25.05.2014Japonya Futbol Ligi 1.Maruyasu Industri0-1 Verspah Oita0-1AW1A+110-2
1-5-02-0-0
1-5-0-32-0-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 2 1 4 2
Maç Sonu 3 1 1 10 2
3 0 - 3 0-0 6-2
4 1 - 3 3-0 6-2
5 1 - 4 3-0 7-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D31.05.2014Japonya Futbol Ligi 1.Sony Sendai3-5 Honda FC1-2-L83-51
D17.05.2014Japonya Futbol Ligi 1.Sony Sendai1-0 Renofa Yamaguchi0-0-W94-52
D10.05.2014Japonya Futbol Ligi 1.Sony Sendai3-1 Yokogawa Musashin2-0-W137-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 3 2
Maç Sonu 2 0 1 7 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D13.07.2014Japonya İmparatorluk Oita Trinita2-1 Verspah Oita2-1-L31-21
D06.07.2014Japonya İmparatorluk Dezzolla Shimane0-5 Verspah Oita0-0-W86-22
D08.06.2014Japonya Futbol Ligi 1.Vanraure Hachinoh0-0 Verspah Oita0-0-D86-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 1 2
Maç Sonu 1 1 1 6 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D12.07.2014Japonya İmparatorluk Kashima Antlers2-2 Sony Sendai2-2-D42-21
D05.07.2014Japonya İmparatorluk Tsukuba Universit1-2 Sony Sendai0-0-W74-32
D07.06.2014Japonya Futbol Ligi 1.Maruyasu Industri1-2 Sony Sendai0-2-W106-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 4 2
Maç Sonu 2 1 0 6 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.06.2014Japonya Futbol Ligi 1.Verspah Oita3-0 Azul Claro Numazu2-0-W33-01
D17.05.2014Japonya Futbol Ligi 1.Verspah Oita2-0 Honda FC1-0-W55-02
D04.05.2014Japonya Futbol Ligi 1.Verspah Oita2-2 Sony Sendai2-1-D97-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 0 0 5 1
Maç Sonu 2 1 0 7 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D18.05.2013Japonya Futbol LigiSony Sendai0-0 Hoyo Oita0-0-----D00-01
D27.10.2012Japonya Futbol LigiSony Sendai0-1 Hoyo Oita0-0-----L10-12
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 0 0 0
Maç Sonu 0 1 1 0 1

Nuwell Project Copyright © 2014