Formartine United

İskoçya İskoç Futbol Ligi Highland Ligi
28.12.2013 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-1
Beklenen :
Inverurie Loco Works Takım Logosu

Inverurie Loco Works

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2441-20+3EY00230-2-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D21.12.2013İskoçya İskoç FutbKeith0-2 Formartine United0-0AW2A+22-0
D14.12.2013İskoçya İskoç FutbFormartine United4-0 Fort William0-0HW4H+46-0
D30.11.2013İskoçya İskoç FutbFormartine United4-2 Lossiemouth0-0HW6H+210-2
D23.11.2013İskoçya İskoç FutbCove Rangers3-1 Formartine United0-0AL4A-211-5
D16.11.2013İskoçya İskoç FutbFormartine United0-0 Brora Rangers0-0HD0H011-5
2-4-40-0-2
2-4-4-10-0-2-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 1 1 11 5
3 2 - 1 8-2 2-0
4 2 - 2 8-2 3-3
5 3 - 2 8-2 3-3

DA  7332+40+1DY0212-2+1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D21.12.2013İskoçya İskoç FutbInverurie Loco Wo7-0 Rothes0-0HW7H+77-0
D14.12.2013İskoçya İskoç FutbTurriff United2-3 Inverurie Loco Wo0-0AW5A+110-2
D30.11.2013İskoçya İskoç FutbInverurie Loco Wo3-1 Strathspey Thistl0-0HW4H+213-3
D23.11.2013İskoçya İskoç FutbWick Academy2-2 Inverurie Loco Wo0-0AD4A015-5
D16.11.2013İskoçya İskoç FutbInverurie Loco Wo3-1 Keith0-0HW4H+218-6
7-3-30-2-1
7-3-3-20-2-1-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 4 1 0 18 6
3 2 - 1 10-1 3-2
4 2 - 2 10-1 5-4
5 3 - 2 13-2 5-4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D14.12.2013İskoçya İskoç FutbFormartine United4-0 Fort William0-0-W44-01
D30.11.2013İskoçya İskoç FutbFormartine United4-2 Lossiemouth0-0-W108-22
D16.11.2013İskoçya İskoç FutbFormartine United0-0 Brora Rangers0-0-D108-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 8 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D14.12.2013İskoçya İskoç FutbTurriff United2-3 Inverurie Loco Wo0-0-W53-21
D23.11.2013İskoçya İskoç FutbWick Academy2-2 Inverurie Loco Wo0-0-D95-42
D09.11.2013İskoçya İskoç FutbFort William0-6 Inverurie Loco Wo0-0-W1511-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 11 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D21.12.2013İskoçya İskoç FutbKeith0-2 Formartine United0-0-W22-01
D23.11.2013İskoçya İskoç FutbCove Rangers3-1 Formartine United0-0-L63-32
D09.11.2013İskoçya İskoç FutbFraserburgh0-1 Formartine United0-0-W74-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 4 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D21.12.2013İskoçya İskoç FutbInverurie Loco Wo7-0 Rothes0-0-W77-01
D30.11.2013İskoçya İskoç FutbInverurie Loco Wo3-1 Strathspey Thistl0-0-W1110-12
D16.11.2013İskoçya İskoç FutbInverurie Loco Wo3-1 Keith0-0-W1513-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 13 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D05.10.2013İskoçya FA Cup 2.TurFormartine United0-2 Inverurie Loco Wo0-2-----L20-21
D20.02.2013İskoçya Highland LigFormartine United3-2 Inverurie Loco Wo0-0-----W73-42
D02.09.2011İskoçya Highland LigFormartine United2-1 Inverurie Loco Wo0-0-----W105-53
D29.01.2011İskoçya Highland LigFormartine United2-3 Inverurie Loco Wo0-0-----L157-84
D17.04.2010İskoçya Highland LigFormartine United3-1 Inverurie Loco Wo0-0-----W1910-95
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 4 1 0 2
Maç Sonu 3 0 2 10 9

Nuwell Project Copyright © 2014