Al Ahly

Mısır Süper Kupa Yarı Final
20.10.2024 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
1-1 / 2-1
Beklenen :
Ceramica Cleopatra Takım Logosu

Ceramica Cleopatra

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
1.25 3.87 6.01 - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - 3.17 1.10 1.68 1.59
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
1.18 2.66 - - 1.79 1.50 3.39 1.79 3.50 13.60
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
3.10 4.90 11.90 1.99 18.60 12.30 1.85 4.90 7.43 3.50 18.55 33.00

 

EA  1330-20+3EY1002+10-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D27.09.2024CAF Süper KupaAl Ahly1-1Zamalek1-0HD2H01-1
D21.09.2024CAF Şampiyonlar Ligi Al Ahly3-0Gor Mahia1-0HW3H+34-1
D15.09.2024CAF Şampiyonlar Ligi Gor Mahia0-3Al Ahly0-2AW3A+37-1
D20.08.2024Mısır Kupa Son 16 TuAl Ahly0-2Pharco0-0HL2H-27-3
D17.08.2024Mısır Premier LigAl Ahly1-2Future FC0-0HL3H-18-5
1-3-31-0-0
1-3-3-01-0-0-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 2 0 4 0
Maç Sonu 2 1 2 8 5
3 2 - 1 4-1 3-0
4 3 - 1 4-3 3-0
5 4 - 1 5-5 3-0

DA  0203-2+2-3DY3211+1+10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D21.08.2024Mısır Kupa Son 16 TuCeramica Cleopatr0-3Masr0-0HL3H-30-3
D18.08.2024Mısır Premier LigMasr2-2Ceramica Cleopatr2-1AD4A02-5
D12.08.2024Mısır Premier LigCeramica Cleopatr0-1Smouha0-0HL1H-12-6
D07.08.2024Mısır Lig Kupası FiCeramica Cleopatr3-1El Geish1-1HW4H+25-7
D01.08.2024Mısır Premier LigAl Mokawloon1-1Ceramica Cleopatr0-1AD2A06-8
0-2-03-2-1
0-2-0-33-2-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 3 1 3 3
Maç Sonu 1 2 2 6 8
3 2 - 1 0-4 2-2
4 3 - 1 3-5 2-2
5 3 - 2 3-5 3-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D27.09.2024CAF Süper KupaAl Ahly1-1Zamalek1-01.50D21-11
D21.09.2024CAF Şampiyonlar Ligi Al Ahly3-0Gor Mahia1-0-W54-12
D20.08.2024Mısır Kupa Son 16 TuAl Ahly0-2Pharco0-0-L74-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 2 0
Maç Sonu 1 1 1 4 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D18.08.2024Mısır Premier LigMasr2-2Ceramica Cleopatr2-12.06D42-21
D01.08.2024Mısır Premier LigAl Mokawloon1-1Ceramica Cleopatr0-12.04D63-32
D29.07.2024Mısır Premier LigAl Ahly4-1Ceramica Cleopatr1-01.12L114-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 0 2 2 3
Maç Sonu 0 2 1 4 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D15.09.2024CAF Şampiyonlar Ligi Gor Mahia0-3Al Ahly0-25.03W33-01
D14.08.2024Mısır Premier LigENPPI1-1Al Ahly1-13.31D54-12
D08.08.2024Mısır Premier LigSmouha0-1Al Ahly0-07.09W65-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 3 1
Maç Sonu 2 1 0 5 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D21.08.2024Mısır Kupa Son 16 TuCeramica Cleopatr0-3Masr0-02.37L30-31
D12.08.2024Mısır Premier LigCeramica Cleopatr0-1Smouha0-02.11L40-42
D07.08.2024Mısır Lig Kupası FiCeramica Cleopatr3-1El Geish1-1-W83-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 1 1
Maç Sonu 1 0 2 3 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D29.07.2024Mısır Premier LigAl Ahly4-1Ceramica Cleopatr1-01.124.548.551.541.99W54-11
D25.12.2023Mısır Yarı FİnalAl Ahly1-0Ceramica Cleopatr0-01.383.344.791.861.97W65-12
D29.05.2023Mısır Premier LigAl Ahly1-0Ceramica Cleopatr0-01.433.234.421.711.76W76-13
D30.08.2022Mısır Premier LigAl Ahly4-0 Ceramica Cleopatr1-01.982.892.661.661.52W1110-14
D07.08.2021Mısır Premier LigAl Ahly4-0 Ceramica Cleopatr1-01.164.407.401.481.90W1514-15
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 2 0 3 0
Maç Sonu 5 0 0 14 1

Nuwell Project Copyright © 2014