Bilombe

Kongo 1.Lig Grup B
06.05.2012 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-2
Beklenen :
Leopards de Dolisie Takım Logosu

Leopards de Dolisie

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2139+1-2-6EY00100-1+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D27.04.2012Kongo 1.Lig Grup BPigeon Vert0-2 Bilombe0-0AW2A+22-0
D22.04.2012Kongo 1.Lig Grup BASICO0-1 Bilombe0-0AW1A+13-0
D14.04.2012Kongo 1.Lig Grup BBilombe3-1 Munisport0-0HW4H+26-1
D08.04.2012Kongo 1.Lig Grup BBilombe9-0 Olympique Vision0-0HW9H+915-1
D30.03.2012Kongo 1.Lig Grup BBilombe4-0 JS Bougainvillée0-0HW4H+419-1
2-1-30-0-1
2-1-3-90-0-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 5 0 0 19 1
3 1 - 2 3-1 3-0
4 2 - 2 12-1 3-0
5 3 - 2 16-1 3-0

DA  2342-1-1+2DY3000+300
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D29.04.2012CAF Konfederasyon KupaHeartland FC Ower3-2 Leopards de Dolis0-0AL5A-12-3
D22.04.2012Kongo 1.Lig Grup BPontenegrine0-3 Leopards de Dolis0-0AW3A+35-3
D15.04.2012Kongo 1.Lig Grup BLeopards de Dolis4-0 Pigeon Vert0-0HW4H+49-3
D07.04.2012CAF Konfederasyon KupaCS Sfaxien0-2 Leopards de Dolis0-0AW2A+211-3
D01.04.2012Kongo 1.Lig Grup BLeopards de Dolis2-0 Nico-Nicoyé0-0HW2H+213-3
2-3-43-0-0
2-3-4-23-0-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 4 0 1 13 3
3 1 - 2 4-0 5-3
4 1 - 3 4-0 7-3
5 2 - 3 6-0 7-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D14.04.2012Kongo 1.Lig Grup BBilombe3-1 Munisport0-0-W43-11
D08.04.2012Kongo 1.Lig Grup BBilombe9-0 Olympique Vision0-0-W1312-12
D30.03.2012Kongo 1.Lig Grup BBilombe4-0 JS Bougainvillée0-0-W1716-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 16 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D29.04.2012CAF Konfederasyon KupaHeartland FC Ower3-2 Leopards de Dolis0-0-L52-31
D22.04.2012Kongo 1.Lig Grup BPontenegrine0-3 Leopards de Dolis0-0-W85-32
D07.04.2012CAF Konfederasyon KupaCS Sfaxien0-2 Leopards de Dolis0-0-W107-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 7 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D27.04.2012Kongo 1.Lig Grup BPigeon Vert0-2 Bilombe0-0-W22-01
D22.04.2012Kongo 1.Lig Grup BASICO0-1 Bilombe0-0-W33-02
D03.03.2012Kongo 1.Lig Grup BChéminots1-1 Bilombe0-0-D54-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 4 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D15.04.2012Kongo 1.Lig Grup BLeopards de Dolis4-0 Pigeon Vert0-0-W44-01
D01.04.2012Kongo 1.Lig Grup BLeopards de Dolis2-0 Nico-Nicoyé0-0-W66-02
D25.03.2012CAF Konfederasyon KupaLeopards de Dolis1-2 CS Sfaxien0-0-L97-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 7 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014