Türkiye U19

Avrupa U19 Şampiyonası Grup B
23.07.2011 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-1
Beklenen :
Belçika U19 Takım Logosu

Belçika U19

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
2.20 3.00 2.40 - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U

 

EA  0163-1-5+3EY2011+2-10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D20.07.2011Avrupa U19 ŞampiyonasSırbistan U192-0 Türkiye U190-0AL2A-20-2
D05.06.2011Avrupa U19 ŞampiyonasTürkiye U191-0 Almanya U191-0HW1H+11-2
D02.06.2011Avrupa U19 ŞampiyonasMacaristan U191-6 Türkiye U190-3AW7A+57-3
D31.05.2011Avrupa U19 ŞampiyonasTürkiye U193-1 Makedonya U190-1HW4H+210-4
D12.01.2011Hazırlık ÜlkelerTürkiye U190-3 İtalya U190-1HL3H-310-7
0-1-62-0-1
0-1-6-32-0-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 2 4 2
Maç Sonu 3 0 2 10 7
3 1 - 2 1-0 6-3
4 2 - 2 4-1 6-3
5 3 - 2 4-4 6-3

DA  1031+1-3+2DY4020+4-2+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D21.07.2011Avrupa U19 Şampiyonasİspanya U194-1 Belçika U191-0AL5A-31-4
D29.05.2011Avrupa U19 ŞampiyonasEstonya U190-0 Belçika U190-0AD0A01-4
D26.05.2011Avrupa U19 ŞampiyonasHırvatistan U192-3 Belçika U191-1AW5A+14-6
D24.05.2011Avrupa U19 ŞampiyonasBelçika U191-0 Portekiz U191-0HW1H+15-6
D19.04.2011Hazırlık ÜlkelerBelçika U191-0 Slovakya U191-0HW1H+16-6
1-0-34-0-2
1-0-3-14-0-2-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 2 1 3 2
Maç Sonu 3 1 1 6 6
3 0 - 3 0-0 4-6
4 1 - 3 1-0 4-6
5 2 - 3 2-0 4-6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D05.06.2011Avrupa U19 ŞampiyonasTürkiye U191-0 Almanya U191-02.70W11-01
D31.05.2011Avrupa U19 ŞampiyonasTürkiye U193-1 Makedonya U190-11.15W54-12
D12.01.2011Hazırlık ÜlkelerTürkiye U190-3 İtalya U190-1-L84-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 0 2 1 2
Maç Sonu 2 0 1 4 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D21.07.2011Avrupa U19 Şampiyonasİspanya U194-1 Belçika U191-01.40L51-41
D29.05.2011Avrupa U19 ŞampiyonasEstonya U190-0 Belçika U190-0-D51-42
D26.05.2011Avrupa U19 ŞampiyonasHırvatistan U192-3 Belçika U191-1-W104-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 1 2
Maç Sonu 1 1 1 4 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D20.07.2011Avrupa U19 ŞampiyonasSırbistan U192-0 Türkiye U190-02.20L20-21
D02.06.2011Avrupa U19 ŞampiyonasMacaristan U191-6 Türkiye U190-37.50W96-32
D25.10.2010Avrupa U19 Şampiyonasİzlanda U191-2 Türkiye U190-0-W128-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 3 0
Maç Sonu 2 0 1 8 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D24.05.2011Avrupa U19 ŞampiyonasBelçika U191-0 Portekiz U191-0-W11-01
D19.04.2011Hazırlık ÜlkelerBelçika U191-0 Slovakya U191-0-W22-02
D10.02.2011Hazırlık ÜlkelerBelçika U191-0 Belarus U190-0-W33-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 2 0
Maç Sonu 3 0 0 3 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014