Bangor FC

Kuzey İrlanda Şampiyona 1
29.03.2014 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 5-0
Beklenen :
Coagh United Takım Logosu

Coagh United

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  00200-2+2EY3531-2+2+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D22.03.2014Kuzey İrlanda ŞampiyBangor FC0-3 Carrick Rangers0-0HL3H-30-3
D15.03.2014Kuzey İrlanda ŞampiyDergview FC5-0 Bangor FC0-0AL5A-50-8
D01.03.2014Kuzey İrlanda Kupa ÇQueens University3-2 Bangor FC1-1AL5A-12-11
D22.02.2014Kuzey İrlanda ŞampiyBangor FC0-1 Institute FC0-0HL1H-12-12
D17.02.2014Kuzey İrlanda Kupa 6.Bangor FC1-0 Warrenpoint Town0-0HW1H+13-12
0-0-23-5-3
0-0-2-03-5-3-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 1 1
Maç Sonu 1 0 4 3 12
3 1 - 2 0-3 2-8
4 2 - 2 0-4 2-8
5 3 - 2 1-4 2-8

DA  0000000DY0411-4+30
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D25.03.2014Kuzey İrlanda ŞampiyCoagh United0-0 Dergview FC0-0HD0H00-0
D22.03.2014Kuzey İrlanda ŞampiyHarland & Wolff W4-0 Coagh United0-0AL4A-40-4
D15.03.2014Kuzey İrlanda ŞampiyCarrick Rangers1-0 Coagh United0-0AL1A-10-5
D18.01.2014Kuzey İrlanda ŞampiyLimavady United1-0 Coagh United0-0AL1A-10-6
D11.01.2014Kuzey İrlanda ŞampiyCoagh United1-1 Institute FC0-0HD2H01-7
0-0-00-4-1
0-0-0-00-4-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 0 2 3 1 7
3 1 - 2 0-0 0-5
4 1 - 3 0-0 0-6
5 2 - 3 1-1 0-6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D22.03.2014Kuzey İrlanda ŞampiyBangor FC0-3 Carrick Rangers0-0-L30-31
D22.02.2014Kuzey İrlanda ŞampiyBangor FC0-1 Institute FC0-0-L40-42
D17.02.2014Kuzey İrlanda Kupa 6.Bangor FC1-0 Warrenpoint Town0-0-W51-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 1 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D22.03.2014Kuzey İrlanda ŞampiyHarland & Wolff W4-0 Coagh United0-0-L40-41
D15.03.2014Kuzey İrlanda ŞampiyCarrick Rangers1-0 Coagh United0-0-L50-52
D18.01.2014Kuzey İrlanda ŞampiyLimavady United1-0 Coagh United0-0-L60-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 0 3 0 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D15.03.2014Kuzey İrlanda ŞampiyDergview FC5-0 Bangor FC0-0-L50-51
D01.03.2014Kuzey İrlanda Kupa ÇQueens University3-2 Bangor FC1-1-L102-82
D08.02.2014Kuzey İrlanda Kupa 6.Warrenpoint Town0-0 Bangor FC0-0-D102-83
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 1 1
Maç Sonu 0 1 2 2 8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.03.2014Kuzey İrlanda ŞampiyCoagh United0-0 Dergview FC0-0-D00-01
D11.01.2014Kuzey İrlanda ŞampiyCoagh United1-1 Institute FC0-0-D21-12
D21.12.2013Kuzey İrlanda ŞampiyCoagh United1-6 Bangor FC0-0-L92-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 2 1 2 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D14.04.2013Kuzey İrlanda ŞampiyBangor FC2-3 Coagh United0-0-----L52-31
D19.09.2009Kuzey İrlanda ŞampiyBangor FC4-3 Coagh United0-0-----W126-62
D22.09.2007Kuzey İrlanda ŞampiyBangor FC2-2 Coagh United0-0-----D168-83
D14.04.2007Kuzey İrlanda ŞampiyBangor FC3-1 Coagh United0-0-----W2011-94
D21.01.2006Kuzey İrlanda ŞampiyBangor FC0-2 Coagh United0-0-----L2211-115
D04.03.2005Kuzey İrlanda ŞampiyBangor FC3-2 Coagh United0-0-----W2714-136
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 6 0 0 0
Maç Sonu 3 1 2 14 13

Nuwell Project Copyright © 2014