Kashima Antlers

Japonya J1 Lig
06.07.2019 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
2-0 / 2-0
Beklenen :
Jubilo Iwata Takım Logosu

Jubilo Iwata

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  3221+10+1EY1230-1-1+3
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D03.07.2019Japonya İmparatorluk Kashima Antlers3-1 FC Hokuriku3-0HW4H+23-1
D30.06.2019Japonya J1 LigKashima Antlers2-2 Sanfrecce Hiroshi1-1HD4H05-3
D25.06.2019AFC Şampiyonlar Ligi Sanfrecce Hiroshi3-2 Kashima Antlers0-1AL5A-17-6
D18.06.2019AFC Şampiyonlar Ligi Kashima Antlers1-0 Sanfrecce Hiroshi1-0HW1H+18-6
D14.06.2019Japonya J1 LigKashima Antlers2-0 Cerezo Osaka0-0HW2H+210-6
3-2-21-2-3
3-2-2-11-2-3-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 2 0 6 1
Maç Sonu 3 1 1 10 6
3 2 - 1 5-3 2-3
4 3 - 1 6-3 2-3
5 4 - 1 8-3 2-3

DA  5110+40+1DY2322-1+10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D03.07.2019Japonya İmparatorluk Jubilo Iwata5-2 Honda Lock1-1HW7H+35-2
D30.06.2019Japonya J1 LigJubilo Iwata1-3 Kawasaki Frontale0-1HL4H-26-5
D26.06.2019Japonya Lig Kupası PlConsadole Sapporo2-1 Jubilo Iwata2-1AL3A-17-7
D22.06.2019Japonya J1 LigCerezo Osaka2-0 Jubilo Iwata1-0AL2A-27-9
D19.06.2019Japonya Lig Kupası PlJubilo Iwata1-2 Consadole Sapporo0-0HL3H-18-11
5-1-12-3-2
5-1-1-02-3-2-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 3 2 5
Maç Sonu 1 0 4 8 11
3 2 - 1 6-5 1-2
4 2 - 2 6-5 1-4
5 3 - 2 7-7 1-4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D03.07.2019Japonya İmparatorluk Kashima Antlers3-1 FC Hokuriku3-0-W43-11
D30.06.2019Japonya J1 LigKashima Antlers2-2 Sanfrecce Hiroshi1-1-D85-32
D18.06.2019AFC Şampiyonlar Ligi Kashima Antlers1-0 Sanfrecce Hiroshi1-0-W96-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 5 1
Maç Sonu 2 1 0 6 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D26.06.2019Japonya Lig Kupası PlConsadole Sapporo2-1 Jubilo Iwata2-1-L31-21
D22.06.2019Japonya J1 LigCerezo Osaka2-0 Jubilo Iwata1-0-L51-42
D26.05.2019Japonya J1 LigYokohama F. Marin4-0 Jubilo Iwata1-01.70L91-83
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 3 1 4
Maç Sonu 0 0 3 1 8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.06.2019AFC Şampiyonlar Ligi Sanfrecce Hiroshi3-2 Kashima Antlers0-1-L52-31
D01.06.2019Japonya J1 LigGamba Osaka1-1 Kashima Antlers1-1-D73-42
D26.05.2019Japonya J1 LigSagan Tosu1-0 Kashima Antlers0-03.10L83-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 2 1
Maç Sonu 0 1 2 3 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D03.07.2019Japonya İmparatorluk Jubilo Iwata5-2 Honda Lock1-1-W75-21
D30.06.2019Japonya J1 LigJubilo Iwata1-3 Kawasaki Frontale0-1-L116-52
D19.06.2019Japonya Lig Kupası PlJubilo Iwata1-2 Consadole Sapporo0-0-L147-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 1 2
Maç Sonu 1 0 2 7 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D24.08.2018Japonya J1 LigKashima Antlers1-1 Jubilo Iwata0-01.703.103.501.601.45D21-11
D22.04.2017Japonya J1 LigKashima Antlers0-3 Jubilo Iwata0-21.303.756.251.501.65L51-42
D17.09.2016Japonya J1 Lig 2.AşamKashima Antlers3-0 Jubilo Iwata1-01.254.305.251.301.55W84-43
D25.05.2016Japonya Lig Kupası GrKashima Antlers1-1 Jubilo Iwata0-11.403.505.001.451.50D105-54
D17.07.2013Japonya J1 LigKashima Antlers1-1 Jubilo Iwata0-01.803.203.001.451.40D126-65
D15.12.2012Japonya İmparatorluk Kashima Antlers3-1 Jubilo Iwata2-11.703.203.30--W169-76
D11.08.2012Japonya J1 LigKashima Antlers2-1 Jubilo Iwata1-11.803.203.00--W1911-87
D18.06.2011Japonya J1 LigKashima Antlers2-0 Jubilo Iwata1-01.803.203.00--W2113-88
D23.11.2010Japonya J1 LigKashima1-2 Iwata1-2-----L2414-109
D20.06.2009Japonya J1 LigKashima1-0 Iwata1-01.303.756.25--W2515-1010
  G B M AG YG
İlk Yarı 4 3 3 7 7
Maç Sonu 5 3 2 15 10

Nuwell Project Copyright © 2014