Stade d Abidjan

Fildişi Sahili 1.Lig
04.12.2022 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-2
Beklenen :
ASEC Mimosas Takım Logosu

ASEC Mimosas

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1002+10-2EY3201+1+2-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D01.12.2022Fildişi Sahili 1.LigStade d Abidjan1-3 SOA0-0HL4H-21-3
D28.11.2022Fildişi Sahili 1.LigRacing dAbidjan2-0 Stade d Abidjan0-0AL2A-21-5
D20.11.2022Fildişi Sahili 1.LigStade d Abidjan0-0 AFAD0-0HD0H01-5
D07.11.2022Fildişi Sahili 1.LigBassam1-2 Stade d Abidjan0-0AW3A+13-6
D22.10.2022Fildişi Sahili 1.LigEs Bafing3-2 Stade d Abidjan0-0AL5A-15-9
1-0-03-2-0
1-0-0-23-2-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 1 3 5 9
3 2 - 1 1-3 0-2
4 2 - 2 1-3 2-3
5 2 - 3 1-3 4-6

DA  11210-1+1DY1010+1-1+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D01.12.2022Fildişi Sahili 1.LigSOL1-1 ASEC Mimosas0-0AD2A01-1
D27.11.2022Fildişi Sahili 1.LigASEC Mimosas1-0 Stella0-0HW1H+12-1
D24.11.2022Fildişi Sahili 1.LigASEC Mimosas2-1 Racing dAbidjan0-0HW3H+14-2
D20.11.2022Fildişi Sahili 1.LigSporting Gagnoa0-1 ASEC Mimosas0-0AW1A+15-2
D17.11.2022Fildişi Sahili 1.LigASEC Mimosas0-0 AFAD0-0HD0H05-2
1-1-21-0-1
1-1-2-11-0-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 2 0 5 2
3 2 - 1 3-1 1-1
4 2 - 2 3-1 2-1
5 3 - 2 3-1 2-1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.12.2022Fildişi Sahili 1.LigStade d Abidjan1-3 SOA0-0-L41-31
D20.11.2022Fildişi Sahili 1.LigStade d Abidjan0-0 AFAD0-0-D41-32
D15.10.2022Fildişi Sahili 1.LigStade d Abidjan1-2 San-Pédro0-0-L72-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 2 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.12.2022Fildişi Sahili 1.LigSOL1-1 ASEC Mimosas0-0-D21-11
D20.11.2022Fildişi Sahili 1.LigSporting Gagnoa0-1 ASEC Mimosas0-0-W32-12
D09.11.2022CAF Konfederasyon KupaSporting Gagnoa2-3 ASEC Mimosas2-12.67W85-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 1 2
Maç Sonu 2 1 0 5 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D28.11.2022Fildişi Sahili 1.LigRacing dAbidjan2-0 Stade d Abidjan0-0-L20-21
D07.11.2022Fildişi Sahili 1.LigBassam1-2 Stade d Abidjan0-0-W52-32
D22.10.2022Fildişi Sahili 1.LigEs Bafing3-2 Stade d Abidjan0-0-L104-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 4 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D27.11.2022Fildişi Sahili 1.LigASEC Mimosas1-0 Stella0-0-W11-01
D24.11.2022Fildişi Sahili 1.LigASEC Mimosas2-1 Racing dAbidjan0-0-W43-12
D17.11.2022Fildişi Sahili 1.LigASEC Mimosas0-0 AFAD0-0-D43-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 3 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D01.04.2018Fildişi Sahili 1.LigStade d Abidjan0-3 ASEC Mimosas0-0-----L30-31
D03.06.2017Fildişi Sahili 1.LigStade d Abidjan1-0 ASEC Mimosas0-0-----W41-32
D28.05.2016Fildişi Sahili 1.LigStade d Abidjan0-2 ASEC Mimosas0-1-----L61-53
D09.08.2015Fildişi Sahili 1.LigStade d Abidjan0-1 ASEC Mimosas0-0-----L71-64
D29.09.2011Fildişi Sahili 1.Lig Stade d Abidjan1-1 ASEC Mimosas0-0-----D92-75
D17.01.2010Fildişi Sahili 1.LigStade d Abidjan1-0 ASEC Mimosas0-0-----W103-76
D28.06.2009Fildişi Sahili 1.LigStade d Abidjan1-1 ASEC Mimosas0-0-----D124-87
D16.10.2008Fildişi Sahili 1.LigStade d Abidjan1-0 ASEC Mimosas0-0-----W135-88
D12.09.2007Fildişi Sahili 1.LigStade d Abidjan0-0 ASEC Mimosas0-0-----D135-89
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 8 1 0 1
Maç Sonu 3 3 3 5 8

Nuwell Project Copyright © 2014