Centro Italo

Venezuela İkinci Lig Clausura Centro Oriental
20.02.2011 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-1
Beklenen :
Angostura FC Takım Logosu

Angostura FC

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1202-1+2-2EY4302+1+3-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D12.02.2011Venezuela İkinci Lig Tucanes4-1 Centro Italo0-0AL5A-31-4
D09.02.2011Venezuela İkinci Lig Centro Italo2-3 Caracas II0-0HL5H-13-7
D06.02.2011Venezuela İkinci Lig Fundacion Cesarge0-0 Centro Italo0-0AD0A03-7
D02.02.2011Venezuela İkinci Lig UA Aragua2-2 Centro Italo0-0AD4A05-9
D29.01.2011Venezuela İkinci Lig Minasoro FV3-3 Centro Italo0-0AD6A08-12
1-2-04-3-0
1-2-0-24-3-0-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 0 3 2 8 12
3 1 - 2 2-3 1-4
4 1 - 3 2-3 3-6
5 1 - 4 2-3 6-9

DA  3222+100DY0110-10+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D13.02.2011Venezuela İkinci Lig Angostura FC3-0 Minasoro FV0-0HW3H+33-0
D09.02.2011Venezuela İkinci Lig Atletico Piar1-2 Angostura FC1-2AW3A+15-1
D06.02.2011Venezuela İkinci Lig Angostura FC2-1 UA Aragua0-0HW3H+17-2
D03.02.2011Venezuela İkinci Lig Angostura FC2-0 Fundacion Cesarge0-0HW2H+29-2
D29.01.2011Venezuela İkinci Lig UCV1-2 Angostura FC0-0AW3A+111-3
3-2-20-1-1
3-2-2-20-1-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 4 0 2 1
Maç Sonu 5 0 0 11 3
3 2 - 1 5-1 2-1
4 3 - 1 7-1 2-1
5 3 - 2 7-1 4-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D09.02.2011Venezuela İkinci Lig Centro Italo2-3 Caracas II0-0-L52-31
D22.01.2011Venezuela İkinci Lig Centro Italo3-0 Atletico Piar0-0-W85-32
D04.12.2010Venezuela İkinci Lig Centro Italo0-1 UCV0-0-L95-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 5 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D09.02.2011Venezuela İkinci Lig Atletico Piar1-2 Angostura FC1-2-W32-11
D29.01.2011Venezuela İkinci Lig UCV1-2 Angostura FC0-0-W64-22
D04.12.2010Venezuela İkinci Lig Tucanes2-1 Angostura FC0-0-L95-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 2 1
Maç Sonu 2 0 1 5 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D12.02.2011Venezuela İkinci Lig Tucanes4-1 Centro Italo0-0-L51-41
D06.02.2011Venezuela İkinci Lig Fundacion Cesarge0-0 Centro Italo0-0-D51-42
D02.02.2011Venezuela İkinci Lig UA Aragua2-2 Centro Italo0-0-D93-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 2 1 3 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D13.02.2011Venezuela İkinci Lig Angostura FC3-0 Minasoro FV0-0-W33-01
D06.02.2011Venezuela İkinci Lig Angostura FC2-1 UA Aragua0-0-W65-12
D03.02.2011Venezuela İkinci Lig Angostura FC2-0 Fundacion Cesarge0-0-W87-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 7 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D20.11.2010Venezuela İkinci Lig Centro Italo1-0 Angostura FC0-0-----W11-01
D27.01.2008Venezuela İkinci Lig Centro Italo1-0 Angostura FC0-0-----W22-02
D21.10.2007Venezuela İkinci Lig Centro Italo1-0 Angostura FC0-0-----W33-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 3 0

Nuwell Project Copyright © 2014