Coleraine FC

Kuzey İrlanda Premiership
25.03.1995 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 3-3
Beklenen :
Bangor FC Takım Logosu

Bangor FC

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2124+1-1-2EY1021+1-2+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D18.03.1995Kuzey İrlanda PremierBallyclare Comrad1-2 Coleraine FC0-0AW3A+12-1
D04.03.1995Kuzey İrlanda PremierColeraine FC1-0 Glentoran FC0-0HW1H+13-1
D25.02.1995Kuzey İrlanda PremierColeraine FC2-2 Ards FC0-0HD4H05-3
D11.02.1995Kuzey İrlanda PremierGlenavon FC1-4 Coleraine FC0-0AW5A+39-4
D28.01.1995Kuzey İrlanda PremierColeraine FC3-0 Newry City FC0-0HW3H+312-4
2-1-21-0-2
2-1-2-41-0-2-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 4 1 0 12 4
3 2 - 1 3-2 2-1
4 2 - 2 3-2 6-2
5 3 - 2 6-2 6-2

DA  2020+2-2+2DY2110+10+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D18.03.1995Kuzey İrlanda PremierBangor FC2-2 Newry City FC0-0HD4H02-2
D14.03.1995Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC1-0 Bangor FC0-0AL1A-12-3
D04.03.1995Kuzey İrlanda PremierLisburn Distiller1-2 Bangor FC0-0AW3A+14-4
D25.02.1995Kuzey İrlanda PremierBangor FC0-0 Linfield FC0-0HD0H04-4
D28.01.1995Kuzey İrlanda PremierBangor FC1-1 Larne FC0-0HD2H05-5
2-0-22-1-1
2-0-2-02-1-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 3 1 5 5
3 1 - 2 2-2 2-2
4 2 - 2 2-2 2-2
5 3 - 2 3-3 2-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D04.03.1995Kuzey İrlanda PremierColeraine FC1-0 Glentoran FC0-0-W11-01
D25.02.1995Kuzey İrlanda PremierColeraine FC2-2 Ards FC0-0-D53-22
D28.01.1995Kuzey İrlanda PremierColeraine FC3-0 Newry City FC0-0-W86-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 6 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D14.03.1995Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC1-0 Bangor FC0-0-L10-11
D04.03.1995Kuzey İrlanda PremierLisburn Distiller1-2 Bangor FC0-0-W42-22
D14.01.1995Kuzey İrlanda PremierGlenavon FC2-2 Bangor FC0-0-D84-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 4 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D18.03.1995Kuzey İrlanda PremierBallyclare Comrad1-2 Coleraine FC0-0-W32-11
D11.02.1995Kuzey İrlanda PremierGlenavon FC1-4 Coleraine FC0-0-W86-22
D14.01.1995Kuzey İrlanda PremierCarrick Rangers2-2 Coleraine FC0-0-D128-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 8 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D18.03.1995Kuzey İrlanda PremierBangor FC2-2 Newry City FC0-0-D42-21
D25.02.1995Kuzey İrlanda PremierBangor FC0-0 Linfield FC0-0-D42-22
D28.01.1995Kuzey İrlanda PremierBangor FC1-1 Larne FC0-0-D63-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 3 0 3 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014