Sporting Covilha

Portekiz Ulusal Şampiyona Merkez
24.10.2004 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-1
Beklenen :
Sanjoanense Takım Logosu

Sanjoanense

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  3113+20-2EY0110-10+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D17.10.2004Portekiz Ulusal ŞampiCaldas0-3 Sporting Covilha0-0AW3A+33-0
D10.10.2004Portekiz Ulusal ŞampiSporting Covilha1-1 Tourizense0-0HD2H04-1
D02.10.2004Portekiz Ulusal ŞampiBenfica Castelo B1-1 Sporting Covilha0-0AD2A05-2
D26.09.2004Portekiz Ulusal ŞampiSporting Covilha3-0 SC Esmoriz0-0HW3H+38-2
D12.09.2004Portekiz Ulusal ŞampiAbrantes1-2 Sporting Covilha0-0AW3A+110-3
3-1-10-1-1
3-1-1-30-1-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 2 0 10 3
3 1 - 2 1-1 4-1
4 2 - 2 4-1 4-1
5 2 - 3 4-1 6-2

DA  2121+1-1+1DY22010+2-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D17.10.2004Portekiz Ulusal ŞampiSanjoanense2-2 Oliv.Hospital0-0HD4H02-2
D10.10.2004Portekiz Ulusal ŞampiPampilhosa2-1 Sanjoanense0-0AL3A-13-4
D02.10.2004Portekiz Ulusal ŞampiSanjoanense2-0 Pombal0-0HW2H+25-4
D12.09.2004Portekiz Ulusal ŞampiSanjoanense1-1 UD Oliveirense0-0HD2H06-5
D05.09.2004Portekiz Ulusal ŞampiEstarreja1-1 Sanjoanense0-0AD2A07-6
2-1-22-2-0
2-1-2-12-2-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 3 1 7 6
3 2 - 1 4-2 1-2
4 3 - 1 5-3 1-2
5 3 - 2 5-3 2-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.10.2004Portekiz Ulusal ŞampiSporting Covilha1-1 Tourizense0-0-D21-11
D26.09.2004Portekiz Ulusal ŞampiSporting Covilha3-0 SC Esmoriz0-0-W54-12
D05.09.2004Portekiz Ulusal ŞampiSporting Covilha0-0 Fatima0-0-D54-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 2 0 4 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.10.2004Portekiz Ulusal ŞampiPampilhosa2-1 Sanjoanense0-0-L31-21
D05.09.2004Portekiz Ulusal ŞampiEstarreja1-1 Sanjoanense0-0-D52-32
D16.05.2004Portekiz Ulusal ŞampiFatima1-0 Sanjoanense0-0-L62-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 2 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D17.10.2004Portekiz Ulusal ŞampiCaldas0-3 Sporting Covilha0-0-W33-01
D02.10.2004Portekiz Ulusal ŞampiBenfica Castelo B1-1 Sporting Covilha0-0-D54-12
D12.09.2004Portekiz Ulusal ŞampiAbrantes1-2 Sporting Covilha0-0-W86-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 6 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D17.10.2004Portekiz Ulusal ŞampiSanjoanense2-2 Oliv.Hospital0-0-D42-21
D02.10.2004Portekiz Ulusal ŞampiSanjoanense2-0 Pombal0-0-W64-22
D12.09.2004Portekiz Ulusal ŞampiSanjoanense1-1 UD Oliveirense0-0-D85-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 2 0 5 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014