Fiorentina U19

İtalya Primavera Şampiyonası 1
30.09.2023 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-1 / 1-1
Beklenen :
Milan U19 Takım Logosu

Milan U19

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  0110-10+1EY1311-2+20
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D23.09.2023İtalya Primavera ŞamCagliari U191-0Fiorentina U190-0AL1A-10-1
D16.09.2023İtalya Primavera ŞamInter U193-1Fiorentina U192-0AL4A-21-4
D03.09.2023İtalya Primavera ŞamFiorentina U191-1Genoa U190-0HD2H02-5
D28.08.2023İtalya Primavera ŞamAS Roma U191-0Fiorentina U190-0AL1A-12-6
D28.04.2021İtalya Kupa PrimaveraFiorentina U192-1 Lazio U192-0HW3H+14-7
0-1-11-3-1
0-1-1-01-3-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 3 1 2 2
Maç Sonu 1 1 3 4 7
3 1 - 2 1-1 1-4
4 1 - 3 1-1 1-5
5 2 - 3 3-2 1-5

DA  7342+4-1+2DY0000000
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D26.09.2023İtalya Kupa PrimaveraMilan U197-0Virtus Entella U15-0HW7H+77-0
D23.09.2023İtalya Primavera ŞamMilan U193-0Juventus U193-0HW3H+310-0
D19.09.2023UEFA Gençlik Ligi GruMilan U194-0Newcastle United 3-0HW4H+414-0
D16.09.2023İtalya Primavera ŞamSassuolo U190-2Milan U190-1AW2A+216-0
D02.09.2023İtalya Primavera ŞamMilan U194-1Bologna U190-1HW5H+320-1
7-3-40-0-0
7-3-4-20-0-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 4 0 1 12 1
Maç Sonu 5 0 0 20 1
3 3 - 0 14-0 0-0
4 3 - 1 14-0 2-0
5 4 - 1 18-1 2-0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D03.09.2023İtalya Primavera ŞamFiorentina U191-1Genoa U190-0-D21-11
D28.04.2021İtalya Kupa PrimaveraFiorentina U192-1 Lazio U192-0-W53-22
D17.03.2021İtalya Kupa PrimaveraFiorentina U193-1 Juventus U190-0-W96-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 2 0
Maç Sonu 2 1 0 6 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D16.09.2023İtalya Primavera ŞamSassuolo U190-2Milan U190-1-W22-01
D26.08.2023İtalya Primavera ŞamMonza U191-3Milan U191-1-W65-12
D21.04.2023UEFA Gençlik Ligi YarHajduk Split U193-1Milan U190-02.07L106-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 2 1
Maç Sonu 2 0 1 6 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D23.09.2023İtalya Primavera ŞamCagliari U191-0Fiorentina U190-0-L10-11
D16.09.2023İtalya Primavera ŞamInter U193-1Fiorentina U192-0-L51-42
D28.08.2023İtalya Primavera ŞamAS Roma U191-0Fiorentina U190-0-L61-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 2
Maç Sonu 0 0 3 1 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D26.09.2023İtalya Kupa PrimaveraMilan U197-0Virtus Entella U15-0-W77-01
D23.09.2023İtalya Primavera ŞamMilan U193-0Juventus U193-0-W1010-02
D19.09.2023UEFA Gençlik Ligi GruMilan U194-0Newcastle United 3-01.34W1414-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 0 0 11 0
Maç Sonu 3 0 0 14 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D03.02.2021İtalya Kupa PrimaveraFiorentina U192-1 Milan U192-1-----W32-11
D29.01.2020İtalya Kupa PrimaveraFiorentina U193-1 Milan U190-0-----W75-22
D25.05.2019İtalya Primavera ŞamFiorentina U191-1 Milan U190-0-----D96-33
D16.12.2017İtalya Primavera ŞamFiorentina U191-1 Milan U190-0-----D117-44
D21.01.2017İtalya Primavera ŞamFiorentina U191-2 Milan U191-1-----L148-65
D10.01.2016İtalya Kupa PrimaveraFiorentina U194-3 Milan U190-1-----W2112-96
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 4 1 3 3
Maç Sonu 3 2 1 12 9

Nuwell Project Copyright © 2014