Newtown United

Saint Kitts ve Nevis Premier Lig Dörtlü Final
10.06.2012 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-1
Beklenen :
Garden Hotspurs Takım Logosu

Garden Hotspurs

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1032+1-3+1EY00200-2+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D07.06.2012Saint Kitts ve Nevis PSt. Pauls United0-1 Newtown United0-0AW1A+11-0
D04.06.2012Saint Kitts ve Nevis PConaree United0-0 Newtown United0-0AD0A01-0
D23.05.2012Saint Kitts ve Nevis PVillage Superstar2-3 Newtown United0-0AW5A+14-2
D15.05.2012Saint Kitts ve Nevis PMantab0-2 Newtown United0-0AW2A+26-2
D14.05.2012Saint Kitts ve Nevis PNewtown United0-2 Conaree United0-0HL2H-26-4
1-0-30-0-2
1-0-3-20-0-2-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 1 1 6 4
3 0 - 3 0-0 4-2
4 0 - 4 0-0 6-2
5 1 - 4 0-2 6-2

DA  00220-20DY3401-1+4-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D08.06.2012Saint Kitts ve Nevis PConaree United3-0 Garden Hotspurs0-0AL3A-30-3
D03.06.2012Saint Kitts ve Nevis PSt. Pauls United4-0 Garden Hotspurs0-0AL4A-40-7
D25.05.2012Saint Kitts ve Nevis PGarden Hotspurs2-0 Conaree United0-0HW2H+22-7
D19.05.2012Saint Kitts ve Nevis PSt. Peters1-2 Garden Hotspurs0-0AW3A+14-8
D13.05.2012Saint Kitts ve Nevis PGarden Hotspurs0-1 Cayon0-0HL1H-14-9
0-0-23-4-0
0-0-2-23-4-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 0 3 4 9
3 1 - 2 2-0 0-7
4 1 - 3 2-0 2-8
5 2 - 3 2-1 2-8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D14.05.2012Saint Kitts ve Nevis PNewtown United0-2 Conaree United0-0-L20-21
D29.04.2012Saint Kitts ve Nevis PNewtown United1-0 Cayon0-0-W31-22
D15.04.2012Saint Kitts ve Nevis PNewtown United1-1 Garden Hotspurs0-0-D52-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 2 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.06.2012Saint Kitts ve Nevis PConaree United3-0 Garden Hotspurs0-0-L30-31
D03.06.2012Saint Kitts ve Nevis PSt. Pauls United4-0 Garden Hotspurs0-0-L70-72
D19.05.2012Saint Kitts ve Nevis PSt. Peters1-2 Garden Hotspurs0-0-W102-83
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 2 8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D07.06.2012Saint Kitts ve Nevis PSt. Pauls United0-1 Newtown United0-0-W11-01
D04.06.2012Saint Kitts ve Nevis PConaree United0-0 Newtown United0-0-D11-02
D23.05.2012Saint Kitts ve Nevis PVillage Superstar2-3 Newtown United0-0-W64-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 4 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.05.2012Saint Kitts ve Nevis PGarden Hotspurs2-0 Conaree United0-0-W22-01
D13.05.2012Saint Kitts ve Nevis PGarden Hotspurs0-1 Cayon0-0-L32-12
D19.04.2012Saint Kitts ve Nevis PGarden Hotspurs2-0 St. Pauls United0-0-W54-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 4 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D15.04.2012Saint Kitts ve Nevis PNewtown United1-1 Garden Hotspurs0-0-----D21-11
D20.02.2011Saint Kitts ve Nevis PNewtown United2-3 Garden Hotspurs0-0-----L73-42
D28.03.2010Saint Kitts ve Nevis PNewtown United4-0 Garden Hotspurs0-0-----W117-43
D11.05.2008Saint Kitts ve Nevis PNewtown United0-0 Garden Hotspurs0-0-----D117-44
D14.04.2008Saint Kitts ve Nevis PNewtown United1-2 Garden Hotspurs0-0-----L148-65
D23.10.2007Saint Kitts ve Nevis PNewtown United1-0 Garden Hotspurs0-0-----W159-66
D12.05.2007Saint Kitts ve Nevis PNewtown United0-1 Garden Hotspurs0-0-----L169-77
D03.02.2007Saint Kitts ve Nevis PNewtown United2-1 Garden Hotspurs0-0-----W1911-88
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 8 0 0 0
Maç Sonu 3 2 3 11 8

Nuwell Project Copyright © 2014