Arenas Club de Getxo

İspanya LaLiga
24.03.1929 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
1-0 / 3-0
Beklenen :
Real Sociedad Takım Logosu

Real Sociedad

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1212-1+1-1EY0215-2+1-4
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D10.03.1929İspanya LaLigaArenas Club de Ge1-0 Athletic Bilbao1-0HW1H+11-0
D03.03.1929İspanya LaLigaBarcelona2-2 Arenas Club de Ge1-2AD4A03-2
D24.02.1929İspanya LaLigaArenas Club de Ge1-1 Real Union1-0HD2H04-3
D17.02.1929İspanya LaLigaCE Europa5-2 Arenas Club de Ge2-0AL7A-36-8
D10.02.1929İspanya LaLigaArenas Club de Ge2-3 Atletico Madrid0-2HL5H-18-11
1-2-10-2-1
1-2-1-20-2-1-5
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 0 2 4 5
Maç Sonu 1 2 2 8 11
3 2 - 1 2-1 2-2
4 2 - 2 2-1 4-7
5 3 - 2 4-4 4-7

DA  11330-20DY1200-1+20
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D10.03.1929İspanya LaLigaReal Sociedad1-1 Espanyol0-0HD2H01-1
D03.03.1929İspanya LaLigaReal Madrid2-1 Real Sociedad2-0AL3A-12-3
D24.02.1929İspanya LaLigaReal Sociedad3-0 Barcelona2-0HW3H+35-3
D17.02.1929İspanya LaLigaAtletico Madrid0-3 Real Sociedad0-3AW3A+38-3
D10.02.1929İspanya LaLigaReal Sociedad1-1 Athletic Bilbao1-1HD2H09-4
1-1-31-2-0
1-1-3-31-2-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 2 1 6 3
Maç Sonu 2 2 1 9 4
3 2 - 1 4-1 1-2
4 2 - 2 4-1 4-2
5 3 - 2 5-2 4-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.03.1929İspanya LaLigaArenas Club de Ge1-0 Athletic Bilbao1-0-W11-01
D24.02.1929İspanya LaLigaArenas Club de Ge1-1 Real Union1-0-D32-12
D10.02.1929İspanya LaLigaArenas Club de Ge2-3 Atletico Madrid0-2-L84-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 0 1 2 2
Maç Sonu 1 1 1 4 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D03.03.1929İspanya LaLigaReal Madrid2-1 Real Sociedad2-0-L31-21
D17.02.1929İspanya LaLigaAtletico Madrid0-3 Real Sociedad0-3-W64-22
                 
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 0 1 3 2
Maç Sonu 1 0 1 4 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D03.03.1929İspanya LaLigaBarcelona2-2 Arenas Club de Ge1-2-D42-21
D17.02.1929İspanya LaLigaCE Europa5-2 Arenas Club de Ge2-0-L114-72
                 
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 0 1 2 3
Maç Sonu 0 1 1 4 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.03.1929İspanya LaLigaReal Sociedad1-1 Espanyol0-0-D21-11
D24.02.1929İspanya LaLigaReal Sociedad3-0 Barcelona2-0-W54-12
D10.02.1929İspanya LaLigaReal Sociedad1-1 Athletic Bilbao1-1-D75-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 3 1
Maç Sonu 1 2 0 5 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014