Boulogne

Fransa Ulusal Lig
13.09.2013 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-2
Beklenen :
Uzes Pont du Gard Takım Logosu

Uzes Pont du Gard

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1303-2+3-3EY00120-1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D07.09.2013Fransa Ulusal LigRed Star FC 930-1 Boulogne0-1AW1A+11-0
D30.08.2013Fransa Ulusal LigBoulogne3-0 Colomiers0-0HW3H+34-0
D23.08.2013Fransa Ulusal LigDunkerque1-0 Boulogne1-0AL1A-14-1
D16.08.2013Fransa Ulusal LigBoulogne3-2 Le Poire-Sur-Vie1-0HW5H+17-3
D09.08.2013Fransa Ulusal LigBourg-en-Bresse P2-1 Boulogne1-1AL3A-18-5
1-3-00-0-1
1-3-0-30-0-1-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 2 1 3 2
Maç Sonu 3 0 2 8 5
3 1 - 2 3-0 1-1
4 2 - 2 6-2 1-1
5 2 - 3 6-2 2-3

DA  4010+4-1+1DY2312-1+2-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D07.09.2013Fransa Ulusal LigUzes Pont du Gard4-2 Luçon2-1HW6H+24-2
D30.08.2013Fransa Ulusal LigParis FC3-0 Uzes Pont du Gard2-0AL3A-34-5
D23.08.2013Fransa Ulusal LigUzes Pont du Gard1-1 Vannes OC0-1HD2H05-6
D16.08.2013Fransa Ulusal LigRC Strasbourg2-0 Uzes Pont du Gard1-0AL2A-25-8
D09.08.2013Fransa Ulusal LigUzes Pont du Gard1-0 Frejus St-Raphael1-0HW1H+16-8
4-0-12-3-1
4-0-1-02-3-1-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 0 3 3 5
Maç Sonu 2 1 2 6 8
3 2 - 1 5-3 0-3
4 2 - 2 5-3 0-5
5 3 - 2 6-3 0-5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D30.08.2013Fransa Ulusal LigBoulogne3-0 Colomiers0-0-W33-01
D16.08.2013Fransa Ulusal LigBoulogne3-2 Le Poire-Sur-Vie1-0-W86-22
D06.08.2013Fransa Lig Kupası 1.TBoulogne1-1 Creteil3-4-D107-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 4 4
Maç Sonu 2 1 0 7 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D30.08.2013Fransa Ulusal LigParis FC3-0 Uzes Pont du Gard2-0-L30-31
D16.08.2013Fransa Ulusal LigRC Strasbourg2-0 Uzes Pont du Gard1-0-L50-52
D24.05.2013Fransa Ulusal LigParis FC1-2 Uzes Pont du Gard0-1-W82-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 0 2 1 3
Maç Sonu 1 0 2 2 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D07.09.2013Fransa Ulusal LigRed Star FC 930-1 Boulogne0-1-W11-01
D23.08.2013Fransa Ulusal LigDunkerque1-0 Boulogne1-0-L21-12
D09.08.2013Fransa Ulusal LigBourg-en-Bresse P2-1 Boulogne1-1-L52-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 2 2
Maç Sonu 1 0 2 2 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D07.09.2013Fransa Ulusal LigUzes Pont du Gard4-2 Luçon2-1-W64-21
D23.08.2013Fransa Ulusal LigUzes Pont du Gard1-1 Vannes OC0-1-D85-32
D09.08.2013Fransa Ulusal LigUzes Pont du Gard1-0 Frejus St-Raphael1-0-W96-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 0 1 3 2
Maç Sonu 2 1 0 6 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D09.02.2013Fransa Ulusal LigBoulogne2-2 Uzes Pont du Gard0-0-----D42-21
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 0 1 0 2 2

Nuwell Project Copyright © 2014