Estrela Amadora

Portekiz Ulusal Şampiyona Güney
20.12.2009 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-1
Beklenen :
Pontassolense Takım Logosu

Pontassolense

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  11020+1-2EY00120-1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D19.12.2009Portekiz Ulusal ŞampiEstrela Amadora1-0 Odivelas0-0HW1H+11-0
D13.12.2009Portekiz Ulusal ŞampiOriental0-1 Estrela Amadora0-0AW1A+12-0
D06.12.2009Portekiz Ulusal ŞampiCamacha1-0 Estrela Amadora0-0AL1A-12-1
D15.11.2009Portekiz Ulusal ŞampiGD Igreja Nova2-2 Estrela Amadora0-0AD4A04-3
D08.11.2009Portekiz Ulusal ŞampiEstrela Amadora4-1 Atletico CP0-0HW5H+38-4
1-1-00-0-1
1-1-0-20-0-1-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 1 1 8 4
3 1 - 2 1-0 1-1
4 1 - 3 1-0 3-3
5 2 - 3 5-1 3-3

DA  2131+1-2+2DY0202-2+2-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D13.12.2009Portekiz Ulusal ŞampiPontassolense2-0 Camacha0-0HW2H+22-0
D06.12.2009Portekiz Ulusal ŞampiOdivelas2-1 Pontassolense0-0AL3A-13-2
D29.11.2009Portekiz Ulusal ŞampiPontassolense3-0 GD Igreja Nova0-0HW3H+36-2
D22.11.2009Portekiz Ulusal ŞampiOriental2-1 Pontassolense0-0AL3A-17-4
D15.11.2009Portekiz Ulusal ŞampiAtletico CP5-0 Pontassolense0-0AL5A-57-9
2-1-30-2-0
2-1-3-10-2-0-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 0 3 7 9
3 2 - 1 5-0 1-2
4 2 - 2 5-0 2-4
5 2 - 3 5-0 2-9

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D19.12.2009Portekiz Ulusal ŞampiEstrela Amadora1-0 Odivelas0-0-W11-01
D08.11.2009Portekiz Ulusal ŞampiEstrela Amadora4-1 Atletico CP0-0-W65-12
D25.10.2009Portekiz Ulusal ŞampiEstrela Amadora2-1 Aljustrelense0-0-W97-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 7 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D06.12.2009Portekiz Ulusal ŞampiOdivelas2-1 Pontassolense0-0-L31-21
D22.11.2009Portekiz Ulusal ŞampiOriental2-1 Pontassolense0-0-L62-42
D15.11.2009Portekiz Ulusal ŞampiAtletico CP5-0 Pontassolense0-0-L112-93
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 0 3 2 9

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D13.12.2009Portekiz Ulusal ŞampiOriental0-1 Estrela Amadora0-0-W11-01
D06.12.2009Portekiz Ulusal ŞampiCamacha1-0 Estrela Amadora0-0-L21-12
D15.11.2009Portekiz Ulusal ŞampiGD Igreja Nova2-2 Estrela Amadora0-0-D63-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 3 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D13.12.2009Portekiz Ulusal ŞampiPontassolense2-0 Camacha0-0-W22-01
D29.11.2009Portekiz Ulusal ŞampiPontassolense3-0 GD Igreja Nova0-0-W55-02
D08.11.2009Portekiz Ulusal ŞampiPontassolense1-0 Santana0-0-W66-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 6 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014