Nacional Asuncion

Paraguay Kupa Çeyrek Final
22.10.2025 / 23:01
Maç Sonucu (IY / MS)
1-0 / 2-0
Beklenen :
12 de Octubre Takım Logosu

12 de Octubre

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
1.19 4.31 6.47 - 1.57 2.33 6.20
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - 1.38 1.99 - - - - 1.96 1.40
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - 1.65 1.61 - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  0110-10+1EY111000+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D18.10.2025Paraguay Profesyonel L2 de Mayo1-0Nacional Asuncion1-0AL1A-10-1
D13.10.2025Paraguay Profesyonel LNacional Asuncion1-1Sportivo Luqueno0-1HD2H01-2
D07.10.2025Paraguay Profesyonel LGeneral Caballero1-1Nacional Asuncion1-0AD2A02-3
D03.10.2025Paraguay Kupa Son 16 TSportivo Triniden0-0Nacional Asuncion0-0AD0A02-3
D28.09.2025Paraguay Profesyonel LNacional Asuncion3-1Libertad2-1HW4H+25-4
0-1-11-1-1
0-1-1-01-1-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 3 2 4
Maç Sonu 1 3 1 5 4
3 1 - 2 1-1 1-2
4 1 - 3 1-1 1-2
5 2 - 3 4-2 1-2

DA  1330-20+3DY0102-1+1-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D01.10.2025Paraguay Kupa Son 16 T12 de Octubre1-0Tacuary Asuncion0-0HW1H+11-0
D02.09.2025Paraguay Kupa 3.Tur12 de Octubre3-1Guarani de Fram2-1HW4H+24-1
D18.07.2025Paraguay Kupa 2.Tur12 de Octubre3-0Guairena1-0HW3H+37-1
D15.09.2023Paraguay Intermedia Li12 de Octubre0-2Sportivo San Lore0-2HL2H-27-3
D11.09.2023Paraguay Intermedia LiAtyra1-012 de Octubre0-0AL1A-17-4
1-3-30-1-0
1-3-3-00-1-0-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 2 1 3 3
Maç Sonu 3 0 2 7 4
3 3 - 0 7-1 0-0
4 4 - 0 7-3 0-0
5 4 - 1 7-3 0-1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D13.10.2025Paraguay Profesyonel LNacional Asuncion1-1Sportivo Luqueno0-11.38D21-11
D28.09.2025Paraguay Profesyonel LNacional Asuncion3-1Libertad2-12.17W64-22
D14.09.2025Paraguay Profesyonel LNacional Asuncion4-1Club Olimpia3-02.15W118-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 0 1 5 2
Maç Sonu 2 1 0 8 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.09.2023Paraguay Intermedia LiAtyra1-012 de Octubre0-01.70L10-11
D26.08.2023Paraguay Intermedia LiDeportivo Santani2-212 de Octubre2-1-D52-32
D18.08.2023Paraguay Intermedia LiDeportivo Recolet4-112 de Octubre4-01.19L103-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 1 6
Maç Sonu 0 1 2 3 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D18.10.2025Paraguay Profesyonel L2 de Mayo1-0Nacional Asuncion1-02.57L10-11
D07.10.2025Paraguay Profesyonel LGeneral Caballero1-1Nacional Asuncion1-03.42D31-22
D03.10.2025Paraguay Kupa Son 16 TSportivo Triniden0-0Nacional Asuncion0-02.53D31-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 0 2
Maç Sonu 0 2 1 1 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.10.2025Paraguay Kupa Son 16 T12 de Octubre1-0Tacuary Asuncion0-02.58W11-01
D02.09.2025Paraguay Kupa 3.Tur12 de Octubre3-1Guarani de Fram2-12.44W54-12
D18.07.2025Paraguay Kupa 2.Tur12 de Octubre3-0Guairena1-03.47W87-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 3 1
Maç Sonu 3 0 0 7 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D03.10.2022Paraguay Profesyonel LNacional Asuncion1-0 12 de Octubre0-01.413.175.011.962.01W11-01
D26.02.2022Paraguay Profesyonel LNacional Asuncion2-2 12 de Octubre1-01.912.753.001.771.65D53-22
D26.09.2021Paraguay Profesyonel LNacional Asuncion1-1 12 de Octubre1-11.792.953.001.651.55D74-33
D07.04.2021Copa Sudamericana 1.TuNacional Asuncion0-0 12 de Octubre0-01.752.903.101.851.75D74-34
D21.03.2021Paraguay Profesyonel LNacional Asuncion1-1 12 de Octubre1-11.702.953.301.701.67D95-45
D31.10.2020Paraguay Profesyonel LNacional Asuncion1-1 12 de Octubre0-12.002.852.601.551.50D116-56
D30.08.2020Paraguay Profesyonel LNacional Asuncion0-0 12 de Octubre0-01.503.004.251.751.75D116-57
D09.11.2014Paraguay Profesyonel LNacional Asuncion1-0 12 de Octubre1-0-----W127-58
D17.03.2014Paraguay Profesyonel LNacional Asuncion1-0 12 de Octubre1-0-----W138-59
D30.08.2009Paraguay Profesyonel LNacional Asuncion1-0 12de Octubre1-0-----W149-510
  G B M AG YG
İlk Yarı 4 5 1 6 3
Maç Sonu 4 6 0 9 5

Nuwell Project Copyright © 2014