Tre Fiori

San Marino Titano Kupası Grup B
25.01.2011 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-0
Beklenen :
Faetano Takım Logosu

Faetano

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1302-2+3-2EY0302-3+3-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D16.01.2011San Marino Titano KupaDomagnano0-1 Tre Fiori0-1AW1A+11-0
D11.12.2010San Marino ŞampiyonaTre Fiori3-3 Cailungo1-2HD6H04-3
D05.12.2010San Marino ŞampiyonaLa Fiorita0-0 Tre Fiori0-0AD0A04-3
D01.12.2010San Marino Titano KupaTre Fiori2-2 La Fiorita0-2HD4H06-5
D27.11.2010San Marino ŞampiyonaJuvenes / Dogana0-1 Tre Fiori0-1AW1A+17-5
1-3-00-3-0
1-3-0-20-3-0-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 2 3 4
Maç Sonu 2 3 0 7 5
3 1 - 2 3-3 1-0
4 2 - 2 5-5 1-0
5 2 - 3 5-5 2-0

DA  0231-2-1+2DY0410-4+3+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D16.01.2011San Marino Titano KupaFaetano0-0 Cosmos0-0HD0H00-0
D12.12.2010San Marino ŞampiyonaFaetano2-4 Virtus0-3HL6H-22-4
D04.12.2010San Marino ŞampiyonaFolgore / Falcian1-3 Faetano0-2AW4A+25-5
D01.12.2010San Marino Titano KupaDomagnano0-1 Faetano0-0AW1A+16-5
D28.11.2010San Marino ŞampiyonaFaetano1-4 Tre Penne1-1HL5H-37-9
0-2-30-4-1
0-2-3-10-4-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 3 1 3 4
Maç Sonu 2 1 2 7 9
3 2 - 1 2-4 3-1
4 2 - 2 2-4 4-1
5 3 - 2 3-8 4-1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.12.2010San Marino ŞampiyonaTre Fiori3-3 Cailungo1-2-D63-31
D01.12.2010San Marino Titano KupaTre Fiori2-2 La Fiorita0-2-D105-52
D20.11.2010San Marino ŞampiyonaTre Fiori1-0 Faetano0-0-W116-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 1 4
Maç Sonu 1 2 0 6 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D04.12.2010San Marino ŞampiyonaFolgore / Falcian1-3 Faetano0-2-W43-11
D01.12.2010San Marino Titano KupaDomagnano0-1 Faetano0-0-W54-12
D20.11.2010San Marino ŞampiyonaTre Fiori1-0 Faetano0-0-L64-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 2 0
Maç Sonu 2 0 1 4 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D16.01.2011San Marino Titano KupaDomagnano0-1 Tre Fiori0-1-W11-01
D05.12.2010San Marino ŞampiyonaLa Fiorita0-0 Tre Fiori0-0-D11-02
D27.11.2010San Marino ŞampiyonaJuvenes / Dogana0-1 Tre Fiori0-1-W22-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 2 0
Maç Sonu 2 1 0 2 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D16.01.2011San Marino Titano KupaFaetano0-0 Cosmos0-0-D00-01
D12.12.2010San Marino ŞampiyonaFaetano2-4 Virtus0-3-L62-42
D28.11.2010San Marino ŞampiyonaFaetano1-4 Tre Penne1-1-L113-83
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 1 4
Maç Sonu 0 1 2 3 8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D20.11.2010San Marino ŞampiyonaTre Fiori1-0 Faetano0-0-----W11-01
D25.05.2010San Marino Şampiyona Tre Fiori2-1 Faetano0-0-----W43-12
D20.03.2010San Marino ŞampiyonaTre Fiori3-2 Faetano0-0-----W96-33
D22.03.2009San Marino ŞampiyonaTre Fiori0-0 Faetano0-0-----D96-34
D07.05.2008San Marino Şampiyona Tre Fiori1-0 Faetano0-0-----W107-35
D09.12.2007San Marino ŞampiyonaTre Fiori3-3 Faetano0-0-----D1610-66
D15.10.2005San Marino ŞampiyonaTre Fiori1-1 Faetano0-0-----D1811-77
D24.09.2003San Marino ŞampiyonaTre Fiori3-3 Faetano0-0-----D2414-108
D03.12.2000San Marino ŞampiyonaTre Fiori1-1 Faetano0-0-----D2615-119
D26.09.1999San Marino ŞampiyonaTre Fiori4-1 Faetano0-0-----W3119-1210
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 10 0 0 0
Maç Sonu 5 5 0 19 12

Nuwell Project Copyright © 2014