Coleraine FC

Kuzey İrlanda Premier Lig
25.09.2010 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-0
Beklenen :
Ballymena United Takım Logosu

Ballymena United

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2540-3+1+4EY0202-2+2-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D21.09.2010Kuzey İrlanda PremierCliftonville0-2 Coleraine FC0-1AW2A+22-0
D18.09.2010Kuzey İrlanda Lig KupGlebe Rangers2-5 Coleraine FC0-0AW7A+37-2
D11.09.2010Kuzey İrlanda PremierColeraine FC4-0 Donegal Celtic0-0HW4H+411-2
D04.09.2010Kuzey İrlanda PremierPortadown FC2-0 Coleraine FC0-0AL2A-211-4
D31.08.2010Kuzey İrlanda PremierColeraine FC0-1 Lisburn Distiller0-0HL1H-111-5
2-5-40-2-0
2-5-4-00-2-0-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 4 0 1 0
Maç Sonu 3 0 2 11 5
3 1 - 2 4-0 7-2
4 1 - 3 4-0 7-4
5 2 - 3 4-1 7-4

DA  2311-1+20DY1001+10-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D21.09.2010Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC1-2 Ballymena United0-1AW3A+12-1
D18.09.2010Kuzey İrlanda Lig KupBanbridge Town0-3 Ballymena United0-0AW3A+35-1
D11.09.2010Kuzey İrlanda PremierBallymena United1-0 Newry City FC0-0HW1H+16-1
D04.09.2010Kuzey İrlanda PremierCliftonville1-1 Ballymena United0-0AD2A07-2
D31.08.2010Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC2-1 Ballymena United0-1AL3A-18-4
2-3-11-0-0
2-3-1-11-0-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 3 0 2 0
Maç Sonu 3 1 1 8 4
3 1 - 2 1-0 5-1
4 1 - 3 1-0 6-2
5 1 - 4 1-0 7-4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.09.2010Kuzey İrlanda PremierColeraine FC4-0 Donegal Celtic0-0-W44-01
D31.08.2010Kuzey İrlanda PremierColeraine FC0-1 Lisburn Distiller0-0-L54-12
D21.08.2010Kuzey İrlanda PremierColeraine FC0-3 Crusaders FC0-1-L84-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 1
Maç Sonu 1 0 2 4 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D21.09.2010Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC1-2 Ballymena United0-1-W32-11
D18.09.2010Kuzey İrlanda Lig KupBanbridge Town0-3 Ballymena United0-0-W65-12
D04.09.2010Kuzey İrlanda PremierCliftonville1-1 Ballymena United0-0-D86-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 2 1 0 6 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D21.09.2010Kuzey İrlanda PremierCliftonville0-2 Coleraine FC0-1-W22-01
D18.09.2010Kuzey İrlanda Lig KupGlebe Rangers2-5 Coleraine FC0-0-W97-22
D04.09.2010Kuzey İrlanda PremierPortadown FC2-0 Coleraine FC0-0-L117-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 2 0 1 7 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.09.2010Kuzey İrlanda PremierBallymena United1-0 Newry City FC0-0-W11-01
D14.08.2010Kuzey İrlanda PremierBallymena United0-4 Donegal Celtic0-2-L51-42
D24.04.2010Kuzey İrlanda PremierBallymena United1-2 Lisburn Distiller1-1-L82-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 1 3
Maç Sonu 1 0 2 2 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D26.01.2010Kuzey İrlanda PremierColeraine FC3-1 Ballymena United1-0-----W43-11
D18.08.2009Kuzey İrlanda PremierColeraine FC3-2 Ballymena United2-0-----W96-32
D14.03.2009Kuzey İrlanda PremierColeraine FC0-1 Ballymena United0-0-----L106-43
D04.10.2008Kuzey İrlanda PremierColeraine FC1-1 Ballymena United0-0-----D127-54
D26.12.2007Kuzey İrlanda PremierColeraine FC1-1 Ballymena United0-0-----D148-65
D14.04.2007Kuzey İrlanda PremierColeraine FC0-1 Ballymena United0-1-----L158-76
D26.12.2005Kuzey İrlanda PremierColeraine FC0-1 Ballymena United0-0-----L168-87
D23.04.2005Kuzey İrlanda PremierColeraine FC0-2 Ballymena United0-0-----L188-108
D26.12.2003Kuzey İrlanda PremierColeraine FC4-0 Ballymena United0-0-----W2212-109
D26.12.2000Kuzey İrlanda PremierColeraine FC1-0 Ballymena United0-0-----W2313-1010
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 7 1 3 1
Maç Sonu 4 2 4 13 10

Nuwell Project Copyright © 2014