Al Ittihad (LIB)

Libya Premier Lig 1.Aşama Grup A
15.03.2006 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-0
Beklenen :
Al-Thahra Takım Logosu

Al-Thahra

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  00140-1-3EY1411-3+30
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D11.03.2006Libya Premier Lig 1.A�Al-Tahaddi1-0 Al Ittihad (LIB)0-0AL1A-10-1
D05.03.2006CAF Şampiyonlar Ligi JS Kabylie4-0 Al Ittihad (LIB)0-0AL4A-40-5
D19.02.2006CAF Şampiyonlar Ligi Al Ittihad (LIB)1-1 JS Kabylie0-0HD2H01-6
D11.02.2006Libya Premier Lig 1.A�Al Ittihad (LIB)4-1 Al-Mustaqbal0-0HW5H+35-7
D24.12.2005Libya Premier Lig 1.A�Al-Sharara0-1 Al Ittihad (LIB)0-0AW1A+16-7
0-0-11-4-1
0-0-1-41-4-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 1 2 6 7
3 1 - 2 1-1 0-5
4 2 - 2 5-2 0-5
5 2 - 3 5-2 1-5

DA  0100-1+10DY111400-3
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D16.02.2006Libya Premier Lig 1.A�Al-Thahra0-1 Al-Sharara0-0HL1H-10-1
D11.02.2006Libya Premier Lig 1.A�Rafeeq1-1 Al-Thahra0-0AD2A01-2
D02.02.2006Libya Premier Lig 1.A�Al-Thahra0-1 Al Hilal0-0HL1H-11-3
D24.12.2005Libya Premier Lig 1.A�Al-Madina4-0 Al-Thahra0-0AL4A-41-7
D19.12.2005Libya Premier Lig 1.A�Al-Thahra4-2 Al Ahli Tripoli0-0HW6H+25-9
0-1-01-1-1
0-1-0-01-1-1-4
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 1 3 5 9
3 2 - 1 0-2 1-1
4 2 - 2 0-2 1-5
5 3 - 2 4-4 1-5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D19.02.2006CAF Şampiyonlar Ligi Al Ittihad (LIB)1-1 JS Kabylie0-0-D21-11
D11.02.2006Libya Premier Lig 1.A�Al Ittihad (LIB)4-1 Al-Mustaqbal0-0-W75-22
D20.12.2005Libya Premier Lig 1.A�Al Ittihad (LIB)4-2 Rafeeq0-0-W139-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 9 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.02.2006Libya Premier Lig 1.A�Rafeeq1-1 Al-Thahra0-0-D21-11
D24.12.2005Libya Premier Lig 1.A�Al-Madina4-0 Al-Thahra0-0-L61-52
D06.11.2005Libya Premier Lig 1.A�Al-Mustaqbal0-1 Al-Thahra0-0-W72-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 2 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.03.2006Libya Premier Lig 1.A�Al-Tahaddi1-0 Al Ittihad (LIB)0-0-L10-11
D05.03.2006CAF Şampiyonlar Ligi JS Kabylie4-0 Al Ittihad (LIB)0-0-L50-52
D24.12.2005Libya Premier Lig 1.A�Al-Sharara0-1 Al Ittihad (LIB)0-0-W61-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 1 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D16.02.2006Libya Premier Lig 1.A�Al-Thahra0-1 Al-Sharara0-0-L10-11
D02.02.2006Libya Premier Lig 1.A�Al-Thahra0-1 Al Hilal0-0-L20-22
D19.12.2005Libya Premier Lig 1.A�Al-Thahra4-2 Al Ahli Tripoli0-0-W84-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 4 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014