SL Navy

Sri Lanka Şampiyonlar Ligi Grup A
30.06.2013 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-3
Beklenen :
Blue Star Takım Logosu

Blue Star

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2541-3+1+3EY000100-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D22.06.2013Sri Lanka ŞampiyonlarRatnam0-2 SL Navy0-0AW2A+22-0
D15.06.2013Sri Lanka ŞampiyonlarSL Navy5-0 Super Sun0-0HW5H+57-0
D29.05.2013Sri Lanka ŞampiyonlarSL Navy4-0 Matara0-0HW4H+411-0
D19.05.2013Sri Lanka ŞampiyonlarNegombo Youth1-1 SL Navy0-0AD2A012-1
D11.05.2013Sri Lanka ŞampiyonlarSL Navy1-0 Java Lane0-0HW1H+113-1
2-5-40-0-0
2-5-4-10-0-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 4 1 0 13 1
3 2 - 1 9-0 2-0
4 2 - 2 9-0 3-1
5 3 - 2 10-0 3-1

DA  00110-10DY1000+100
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D22.06.2013Sri Lanka ŞampiyonlarBlue Star0-1 Air Force0-0HL1H-10-1
D05.06.2013Sri Lanka ŞampiyonlarJava Lane0-0 Blue Star0-0AD0A00-1
D29.05.2013Sri Lanka ŞampiyonlarBlue Star1-0 Colombo0-0HW1H+11-1
D18.05.2013Sri Lanka ŞampiyonlarBlue Star1-0 Saunders0-0HW1H+12-1
D12.05.2013Sri Lanka ŞampiyonlarRatnam2-1 Blue Star0-0AL3A-13-3
0-0-11-0-0
0-0-1-11-0-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 1 2 3 3
3 2 - 1 1-1 0-0
4 3 - 1 2-1 0-0
5 3 - 2 2-1 1-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D15.06.2013Sri Lanka ŞampiyonlarSL Navy5-0 Super Sun0-0-W55-01
D29.05.2013Sri Lanka ŞampiyonlarSL Navy4-0 Matara0-0-W99-02
D11.05.2013Sri Lanka ŞampiyonlarSL Navy1-0 Java Lane0-0-W1010-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 10 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D05.06.2013Sri Lanka ŞampiyonlarJava Lane0-0 Blue Star0-0-D00-01
D12.05.2013Sri Lanka ŞampiyonlarRatnam2-1 Blue Star0-0-L31-22
D26.02.2012Sri Lanka ŞampiyonlarPolice0-1 Blue Star0-0-W42-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 2 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D22.06.2013Sri Lanka ŞampiyonlarRatnam0-2 SL Navy0-0-W22-01
D19.05.2013Sri Lanka ŞampiyonlarNegombo Youth1-1 SL Navy0-0-D43-12
D05.05.2013Sri Lanka ŞampiyonlarColombo0-0 SL Navy0-0-D43-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 2 0 3 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D22.06.2013Sri Lanka ŞampiyonlarBlue Star0-1 Air Force0-0-L10-11
D29.05.2013Sri Lanka ŞampiyonlarBlue Star1-0 Colombo0-0-W21-12
D18.05.2013Sri Lanka ŞampiyonlarBlue Star1-0 Saunders0-0-W32-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 2 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D03.09.2011Sri Lanka ŞampiyonlarSL Navy3-0 Blue Star0-0-----W33-01
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 1 0 0 3 0

Nuwell Project Copyright © 2014