Boavista SC

Brezilya Rio Kupası Son 16 Turu
11.07.2019 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 3-0
Beklenen :
Arraial do Cabo Takım Logosu

Arraial do Cabo

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  0111-100EY3010+3-1+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D09.07.2019Brezilya Serie D Son 1Brusque3-0 Boavista SC1-0AL3A-30-3
D03.07.2019Brezilya Rio Kupası SArraial do Cabo0-1 Boavista SC0-0AW1A+11-3
D30.06.2019Brezilya Serie D Son 1Boavista SC1-1 Brusque1-1HD2H02-4
D23.06.2019Brezilya Serie D Son 3Novorizontino0-1 Boavista SC0-0AW1A+13-4
D16.06.2019Brezilya Serie D Son 3Boavista SC0-1 Novorizontino0-1HL1H-13-5
0-1-13-0-1
0-1-1-13-0-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 2 1 3
Maç Sonu 2 1 2 3 5
3 1 - 2 1-1 1-3
4 1 - 3 1-1 2-3
5 2 - 3 1-2 2-3

DA  0110-10+1DY1207-1+2-7
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D03.07.2019Brezilya Rio Kupası SArraial do Cabo0-1 Boavista SC0-0HL1H-10-1
D26.06.2019Brezilya Rio Kupası 1Americano2-1 Arraial do Cabo0-0AL3A-11-3
D19.06.2019Brezilya Rio Kupası 1Arraial do Cabo1-0 Americano0-0HW1H+12-3
D01.08.2018Brezilya Rio Kupası 1Audax Rio De Jane7-0 Arraial do Cabo0-0AL7A-72-10
D25.07.2018Brezilya Rio Kupası 1Arraial do Cabo0-4 Audax Rio De Jane0-0HL4H-42-14
0-1-11-2-0
0-1-1-01-2-0-7
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 0 4 2 14
3 2 - 1 1-1 1-2
4 2 - 2 1-1 1-9
5 3 - 2 1-5 1-9

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D30.06.2019Brezilya Serie D Son 1Boavista SC1-1 Brusque1-1-D21-11
D16.06.2019Brezilya Serie D Son 3Boavista SC0-1 Novorizontino0-1-L31-22
D10.06.2019Brezilya Serie D Grup Boavista SC2-1 Brusque1-1-W63-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 2 3
Maç Sonu 1 1 1 3 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D26.06.2019Brezilya Rio Kupası 1Americano2-1 Arraial do Cabo0-0-L31-21
D01.08.2018Brezilya Rio Kupası 1Audax Rio De Jane7-0 Arraial do Cabo0-0-L101-92
                 
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 0 0 0
Maç Sonu 0 0 2 1 9

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D09.07.2019Brezilya Serie D Son 1Brusque3-0 Boavista SC1-0-L30-31
D03.07.2019Brezilya Rio Kupası SArraial do Cabo0-1 Boavista SC0-0-W41-32
D23.06.2019Brezilya Serie D Son 3Novorizontino0-1 Boavista SC0-0-W52-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 1
Maç Sonu 2 0 1 2 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D03.07.2019Brezilya Rio Kupası SArraial do Cabo0-1 Boavista SC0-0-L10-11
D19.06.2019Brezilya Rio Kupası 1Arraial do Cabo1-0 Americano0-0-W21-12
D25.07.2018Brezilya Rio Kupası 1Arraial do Cabo0-4 Audax Rio De Jane0-0-L61-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 1 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014