Institute FC

Kuzey İrlanda Şampiyona 1
01.02.2011 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-3
Beklenen :
Larne FC Takım Logosu

Larne FC

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1003+10-3EY5202+3+2-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D15.01.2011Kuzey İrlanda Kupa 5.Linfield FC5-1 Institute FC0-0AL6A-41-5
D01.01.2011Kuzey İrlanda ŞampiyLimavady United2-0 Institute FC0-0AL2A-21-7
D11.12.2010Kuzey İrlanda Kupa 4.Institute FC0-0 Newington Youth0-0HD0H01-7
D20.11.2010Kuzey İrlanda ŞampiyBanbridge Town2-3 Institute FC0-0AW5A+14-9
D13.11.2010Kuzey İrlanda ŞampiyInstitute FC0-0 Banbridge Town0-0HD0H04-9
1-0-05-2-0
1-0-0-35-2-0-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 2 2 4 9
3 1 - 2 0-0 1-7
4 1 - 3 0-0 4-9
5 2 - 3 0-0 4-9

DA  1027+1-2-5DY33100+2+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D15.01.2011Kuzey İrlanda Kupa 5.Ballinamallard Un3-1 Larne FC0-0AL4A-21-3
D01.01.2011Kuzey İrlanda ŞampiyCarrick Rangers3-0 Larne FC0-0AL3A-31-6
D11.12.2010Kuzey İrlanda Kupa 4.Larne FC2-1 Bangor FC0-0HW3H+13-7
D04.12.2010Kuzey İrlanda ŞampiyLarne FC7-0 Bangor FC0-0HW7H+710-7
D20.11.2010Kuzey İrlanda ŞampiyLimavady United0-3 Larne FC0-0AW3A+313-7
1-0-23-3-1
1-0-2-73-3-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 0 2 13 7
3 1 - 2 2-1 1-6
4 2 - 2 9-1 1-6
5 2 - 3 9-1 4-6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.12.2010Kuzey İrlanda Kupa 4.Institute FC0-0 Newington Youth0-0-D00-01
D13.11.2010Kuzey İrlanda ŞampiyInstitute FC0-0 Banbridge Town0-0-D00-02
D23.10.2010Kuzey İrlanda Lig KupInstitute FC0-3 Lisburn Distiller0-1-L30-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 1
Maç Sonu 0 2 1 0 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D15.01.2011Kuzey İrlanda Kupa 5.Ballinamallard Un3-1 Larne FC0-0-L41-31
D01.01.2011Kuzey İrlanda ŞampiyCarrick Rangers3-0 Larne FC0-0-L71-62
D20.11.2010Kuzey İrlanda ŞampiyLimavady United0-3 Larne FC0-0-W104-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 4 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D15.01.2011Kuzey İrlanda Kupa 5.Linfield FC5-1 Institute FC0-0-L61-51
D01.01.2011Kuzey İrlanda ŞampiyLimavady United2-0 Institute FC0-0-L81-72
D20.11.2010Kuzey İrlanda ŞampiyBanbridge Town2-3 Institute FC0-0-W134-93
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 4 9

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.12.2010Kuzey İrlanda Kupa 4.Larne FC2-1 Bangor FC0-0-W32-11
D04.12.2010Kuzey İrlanda ŞampiyLarne FC7-0 Bangor FC0-0-W109-12
D06.11.2010Kuzey İrlanda ŞampiyLarne FC2-1 Ballymoney United0-0-W1311-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 11 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D22.09.2007Kuzey İrlanda PremierInstitute FC0-1 Larne FC0-1-----L10-11
D22.10.2005Kuzey İrlanda PremierInstitute FC1-1 Larne FC0-0-----D31-22
D19.02.2005Kuzey İrlanda PremierInstitute FC3-0 Larne FC0-0-----W64-23
D16.12.2003Kuzey İrlanda PremierInstitute FC4-1 Larne FC0-0-----W118-34
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 1 0 1
Maç Sonu 2 1 1 8 3

Nuwell Project Copyright © 2014