Güney Afrika

CAF COSAFA Kupası Yarı Final
14.07.2023 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
1-0 / 1-2
Beklenen :
Zambiya Takım Logosu

Zambiya

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
1.83 2.66 3.18 - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - 2.11 1.33 1.32 2.13
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - 1.90 1.43 - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  22120+1-1EY1111000
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D11.07.2023CAF COSAFA Kupası GruGüney Afrika2-1Eswatini0-0HW3H+12-1
D08.07.2023CAF COSAFA Kupası GruGüney Afrika2-1Botsvana0-0HW3H+14-2
D05.07.2023CAF COSAFA Kupası GruGüney Afrika1-1Namibya0-1HD2H05-3
D17.06.2023Afrika Uluslar KupasıGüney Afrika2-1Fas1-0HW3H+17-4
D28.03.2023Afrika Uluslar KupasıLiberya1-2Güney Afrika1-1AW3A+19-5
2-2-11-1-1
2-2-1-21-1-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 3 1 2 2
Maç Sonu 4 1 0 9 5
3 3 - 0 5-3 0-0
4 4 - 0 7-4 0-0
5 4 - 1 7-4 2-1

DA  4203+2+2-3DY2110+10+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D11.07.2023CAF COSAFA Kupası GruSeyşeller2-4Zambiya0-1AW6A+24-2
D09.07.2023CAF COSAFA Kupası GruZambiya2-1Komorlar0-0HW3H+16-3
D06.07.2023CAF COSAFA Kupası GruZambiya0-1Malavi0-1HL1H-16-4
D17.06.2023Afrika Uluslar KupasıZambiya3-0Fildişi Sahili1-0HW3H+39-4
D12.06.2023Hazırlık ÜlkelerKuveyt3-0Zambiya1-0AL3A-39-7
4-2-02-1-1
4-2-0-32-1-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 2 2 2
Maç Sonu 3 0 2 9 7
3 2 - 1 2-2 4-2
4 3 - 1 5-2 4-2
5 3 - 2 5-2 4-5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.07.2023CAF COSAFA Kupası GruGüney Afrika2-1Eswatini0-01.24W32-11
D08.07.2023CAF COSAFA Kupası GruGüney Afrika2-1Botsvana0-01.28W64-22
D05.07.2023CAF COSAFA Kupası GruGüney Afrika1-1Namibya0-11.35D85-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 1
Maç Sonu 2 1 0 5 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.07.2023CAF COSAFA Kupası GruSeyşeller2-4Zambiya0-114.60W64-21
D12.06.2023Hazırlık ÜlkelerKuveyt3-0Zambiya1-0-L94-52
D26.03.2023Afrika Uluslar KupasıLesotho0-2Zambiya0-14.91W116-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 0 1 2 1
Maç Sonu 2 0 1 6 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D28.03.2023Afrika Uluslar KupasıLiberya1-2Güney Afrika1-13.14W32-11
D28.08.2022Afrika Uluslar ŞampiyAngola2-0 Güney Afrika0-0-L52-32
D22.07.2022Afrika Uluslar ŞampiyKomorlar0-1 Güney Afrika0-0-W63-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 1 1
Maç Sonu 2 0 1 3 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D09.07.2023CAF COSAFA Kupası GruZambiya2-1Komorlar0-01.56W32-11
D06.07.2023CAF COSAFA Kupası GruZambiya0-1Malavi0-1-L42-22
D17.06.2023Afrika Uluslar KupasıZambiya3-0Fildişi Sahili1-03.09W75-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 1 1
Maç Sonu 2 0 1 5 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D14.07.2021CAF COSAFA Kupası GruGüney Afrika0-0 Zambiya0-0-----D00-01
D11.10.2020Hazırlık ÜlkelerGüney Afrika1-2 Zambiya0-0-----L31-22
D24.03.2018Hazırlık ÜlkelerGüney Afrika2-0 Zambiya1-0-----W53-23
D12.08.2017Afrika Uluslar ŞampiyGüney Afrika2-2 Zambiya0-0-----D95-44
D13.06.2017Hazırlık ÜlkelerGüney Afrika1-2 Zambiya1-0-----L126-65
D04.01.2015Hazırlık ÜlkelerGüney Afrika1-0 Zambiya0-0-----W137-66
D14.11.2012Hazırlık ÜlkelerGüney Afrika0-1 Zambiya0-0-----L147-77
D11.01.2012Hazırlık ÜlkelerGüney Afrika1-1 Zambiya0-1-----D168-88
D23.05.2010Afrika Uluslar ŞampiyGüney Afrika1-0 Zambiya0-0-----W179-89
D09.09.2007Afrika Uluslar KupasıGüney Afrika1-3 Zambiya0-0-----L2110-1110
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 7 1 2 1
Maç Sonu 3 3 4 10 11

Nuwell Project Copyright © 2014