Polonia Bytom

Polonya 3.Lig Grup 3
17.06.2023 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
1-0 / 1-4
Beklenen :
LKS Gocza?kowice Zdroj Takım Logosu

LKS Gocza?kowice Zdroj

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  22020+2-2EY0300-3+30
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D10.06.2023Polonya 3.Lig Grup 3Pawlowice Slaskie0-2Polonia Bytom0-0AW2A+22-0
D03.06.2023Polonya 3.Lig Grup 3Polonia Bytom2-3Carina Gubin0-0HL5H-14-3
D27.05.2023Polonya 3.Lig Grup 3Polonia Nysa0-0Polonia Bytom0-0AD0A04-3
D24.05.2023Polonya 3.Lig Grup 3Polonia Bytom2-0Odra Wodzislaw0-0HW2H+26-3
D20.05.2023Polonya 3.Lig Grup 3Miedz Legnica II1-2Polonia Bytom0-0AW3A+18-4
2-2-00-3-0
2-2-0-20-3-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 1 1 8 4
3 1 - 2 2-3 2-0
4 2 - 2 4-3 2-0
5 2 - 3 4-3 4-1

DA  2033+2-30DY2111+100
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D10.06.2023Polonya 3.Lig Grup 3LKS Gocza?kowice 2-2Falubaz Zielona G0-0HD4H02-2
D03.06.2023Polonya 3.Lig Grup 3Stilon Gorzow1-0LKS Gocza?kowice 0-0AL1A-12-3
D27.05.2023Polonya 3.Lig Grup 3LKS Gocza?kowice 3-1Stal Brzeg0-0HW4H+25-4
D24.05.2023Polonya 3.Lig Grup 3Sleza Wroclaw1-3LKS Gocza?kowice 0-0AW4A+28-5
D20.05.2023Polonya 3.Lig Grup 3LKS Gocza?kowice 2-1Rakow Czestochowa0-0HW3H+110-6
2-0-32-1-1
2-0-3-32-1-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 1 1 10 6
3 2 - 1 5-3 0-1
4 2 - 2 5-3 3-2
5 3 - 2 7-4 3-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D03.06.2023Polonya 3.Lig Grup 3Polonia Bytom2-3Carina Gubin0-0-L52-31
D24.05.2023Polonya 3.Lig Grup 3Polonia Bytom2-0Odra Wodzislaw0-0-W74-32
D06.05.2023Polonya 3.Lig Grup 3Polonia Bytom1-0Falubaz Zielona G0-0-W85-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 5 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D03.06.2023Polonya 3.Lig Grup 3Stilon Gorzow1-0LKS Gocza?kowice 0-0-L10-11
D24.05.2023Polonya 3.Lig Grup 3Sleza Wroclaw1-3LKS Gocza?kowice 0-0-W53-22
D14.05.2023Polonya 3.Lig Grup 3Gornik Zabrze II0-1LKS Gocza?kowice 0-0-W64-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 4 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.06.2023Polonya 3.Lig Grup 3Pawlowice Slaskie0-2Polonia Bytom0-0-W22-01
D27.05.2023Polonya 3.Lig Grup 3Polonia Nysa0-0Polonia Bytom0-0-D22-02
D20.05.2023Polonya 3.Lig Grup 3Miedz Legnica II1-2Polonia Bytom0-0-W54-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 4 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.06.2023Polonya 3.Lig Grup 3LKS Gocza?kowice 2-2Falubaz Zielona G0-0-D42-21
D27.05.2023Polonya 3.Lig Grup 3LKS Gocza?kowice 3-1Stal Brzeg0-0-W85-32
D20.05.2023Polonya 3.Lig Grup 3LKS Gocza?kowice 2-1Rakow Czestochowa0-0-W117-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 7 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014