Chimney Corner

Kuzey İrlanda Şampiyona 2
17.11.2007 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-3
Beklenen :
Glebe Rangers Takım Logosu

Glebe Rangers

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  000100-1EY7343+4-1+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D10.11.2007Kuzey İrlanda ŞampiyBallinamallard Un7-0 Chimney Corner0-0AL7A-70-7
D27.10.2007Kuzey İrlanda ŞampiyChimney Corner0-3 PSNI0-0HL3H-30-10
D13.10.2007Kuzey İrlanda ŞampiyChimney Corner0-4 Wakehurst0-0HL4H-40-14
D06.10.2007Kuzey İrlanda ŞampiyQueens University3-1 Chimney Corner0-0AL4A-21-17
D22.09.2007Kuzey İrlanda ŞampiyChimney Corner2-6 Ballymoney United0-0HL8H-43-23
0-0-07-3-4
0-0-0-17-3-4-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 0 0 5 3 23
3 2 - 1 0-7 0-7
4 2 - 2 0-7 1-10
5 3 - 2 2-13 1-10

DA  0131-1-2+2DY3220+10+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D09.11.2007Kuzey İrlanda ŞampiyGlebe Rangers0-3 Ballymoney United0-0HL3H-30-3
D27.10.2007Kuzey İrlanda ŞampiyOxford United Sta2-1 Glebe Rangers0-0AL3A-11-5
D13.10.2007Kuzey İrlanda ŞampiyGlebe Rangers3-2 Queens University0-0HW5H+14-7
D06.10.2007Kuzey İrlanda ŞampiyMoyola Park0-1 Glebe Rangers0-0AW1A+15-7
D21.09.2007Kuzey İrlanda ŞampiyGlebe Rangers3-0 Wakehurst0-0HW3H+38-7
0-1-33-2-2
0-1-3-13-2-2-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 0 2 8 7
3 2 - 1 3-5 1-2
4 2 - 2 3-5 2-2
5 3 - 2 6-5 2-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D27.10.2007Kuzey İrlanda ŞampiyChimney Corner0-3 PSNI0-0-L30-31
D13.10.2007Kuzey İrlanda ŞampiyChimney Corner0-4 Wakehurst0-0-L70-72
D22.09.2007Kuzey İrlanda ŞampiyChimney Corner2-6 Ballymoney United0-0-L152-133
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 0 3 2 13

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D27.10.2007Kuzey İrlanda ŞampiyOxford United Sta2-1 Glebe Rangers0-0-L31-21
D06.10.2007Kuzey İrlanda ŞampiyMoyola Park0-1 Glebe Rangers0-0-W42-22
D17.04.2007Kuzey İrlanda ŞampiyChimney Corner0-0 Glebe Rangers0-0-D42-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 2 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.11.2007Kuzey İrlanda ŞampiyBallinamallard Un7-0 Chimney Corner0-0-L70-71
D06.10.2007Kuzey İrlanda ŞampiyQueens University3-1 Chimney Corner0-0-L111-102
D24.03.2007Kuzey İrlanda ŞampiyDergview FC3-0 Chimney Corner0-0-L141-133
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 0 3 1 13

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D09.11.2007Kuzey İrlanda ŞampiyGlebe Rangers0-3 Ballymoney United0-0-L30-31
D13.10.2007Kuzey İrlanda ŞampiyGlebe Rangers3-2 Queens University0-0-W83-52
D21.09.2007Kuzey İrlanda ŞampiyGlebe Rangers3-0 Wakehurst0-0-W116-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 6 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D17.04.2007Kuzey İrlanda ŞampiyChimney Corner0-0 Glebe Rangers0-0-----D00-01
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 0 1 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014