Al Ahly

Mısır Premier Lig
20.05.2018 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
1-0 / 2-0
Beklenen :
Al Masry Takım Logosu

Al Masry

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  0100-1+10EY2001+20-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D15.05.2018CAF Şampiyonlar Ligi Kampala City2-0 Al Ahly0-0AL2A-20-2
D11.05.2018Hazırlık KulüplerAl Ahly1-0 Ajax0-0HW1H+11-2
D04.05.2018CAF Şampiyonlar Ligi Al Ahly0-0 ES Tunis0-0HD0H01-2
D30.04.2018Mısır Kupa Çeyrek FAl Ahly0-1 Asyouty Sport0-0HL1H-11-3
D26.04.2018Mısır Premier LigAl Ahly1-2 Zamalek0-2HL3H-12-5
0-1-02-0-0
0-1-0-02-0-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 4 1 0 2
Maç Sonu 1 1 3 2 5
3 2 - 1 1-0 0-2
4 3 - 1 1-1 0-2
5 4 - 1 2-3 0-2

DA  11210-1+1DY11010+1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D16.05.2018CAF Konfederasyon KupaAl Hilal Omdurman1-1 Al Masry0-1AD2A01-1
D11.05.2018Mısır Premier LigIsmaily1-1 Al Masry0-1AD2A02-2
D06.05.2018CAF Konfederasyon KupaAl Masry2-0 HCB Songo1-0HW2H+24-2
D02.05.2018Mısır Premier LigAl Masry1-1 ENPPI0-0HD2H05-3
D29.04.2018Mısır Premier LigEl Daklyeh0-3 Al Masry0-2AW3A+38-3
1-1-21-1-0
1-1-2-11-1-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 4 1 0 5 0
Maç Sonu 2 3 0 8 3
3 1 - 2 2-0 2-2
4 2 - 2 3-1 2-2
5 2 - 3 3-1 5-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.05.2018Hazırlık KulüplerAl Ahly1-0 Ajax0-0-W11-01
D04.05.2018CAF Şampiyonlar Ligi Al Ahly0-0 ES Tunis0-01.85D11-02
D30.04.2018Mısır Kupa Çeyrek FAl Ahly0-1 Asyouty Sport0-0-L21-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 1 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D16.05.2018CAF Konfederasyon KupaAl Hilal Omdurman1-1 Al Masry0-11.80D21-11
D11.05.2018Mısır Premier LigIsmaily1-1 Al Masry0-1-D42-22
D29.04.2018Mısır Premier LigEl Daklyeh0-3 Al Masry0-2-W75-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 0 0 4 0
Maç Sonu 1 2 0 5 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D15.05.2018CAF Şampiyonlar Ligi Kampala City2-0 Al Ahly0-03.20L20-21
D22.04.2018Mısır Premier LigPetrojet1-2 Al Ahly0-1-W52-32
D08.04.2018Mısır Premier LigSmouha0-0 Al Ahly0-0-D52-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 1 1 1 2 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D06.05.2018CAF Konfederasyon KupaAl Masry2-0 HCB Songo1-01.25W22-01
D02.05.2018Mısır Premier LigAl Masry1-1 ENPPI0-0-D43-12
D25.04.2018Mısır Premier LigAl Masry2-1 Smouha0-0-W75-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 2 1 0 5 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D12.01.2018Mısır Süper KupaAl Ahly1-0 Al Masry0-0-----W11-01
D15.08.2017Mısır Kupa FinalAl Ahly0-0 Al Masry0-0-----D11-02
D18.12.2016Mısır Premier LigAl Ahly3-1 Al Masry1-0-----W54-13
D13.06.2016Mısır Premier LigAl Ahly2-3 Al Masry0-2-----L106-44
D06.07.2015Mısır Premier LigAl Ahly2-0 Al Masry2-0-----W128-45
D24.08.2010Mısır Premier LigAl Ahly1-1 Masry1-1-----D149-56
D10.03.2010Mısır Premier LigAl Ahly2-0 Masry0-0-----W1611-57
D14.02.2009Mısır Premier LigAl Ahly2-1 Masry1-0-----W1913-68
D20.02.2008Mısır Premier LigAl Ahly1-0 Masry0-0-----W2014-69
D14.03.2007Mısır Premier LigAl Ahly2-0 Masry1-0-----W2216-610
  G B M AG YG
İlk Yarı 4 5 1 6 3
Maç Sonu 7 2 1 16 6

Nuwell Project Copyright © 2014