Tractor Sazi

İran Persian Gulf Pro Lig
28.04.2016 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
2-1 / 4-2
Beklenen :
Malavan FC Takım Logosu

Malavan FC

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1212-1+1-1EY2011+2-10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D24.04.2016İran Persian Gulf ProSiah Jamegan2-1 Tractor Sazi0-1AL3A-11-2
D19.04.2016AFC Şampiyonlar Ligi Al Hilal Riyadh0-2 Tractor Sazi0-0AW2A+23-2
D14.04.2016İran Persian Gulf ProTractor Sazi1-1 Saba Qom1-0HD2H04-3
D10.04.2016İran Persian Gulf ProZob Ahan1-2 Tractor Sazi0-0AW3A+16-4
D06.04.2016AFC Şampiyonlar Ligi Tractor Sazi2-0 Pakhtakor Tashken0-0HW2H+28-4
1-2-12-0-1
1-2-1-22-0-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 3 0 2 0
Maç Sonu 3 1 1 8 4
3 1 - 2 1-1 3-2
4 1 - 3 1-1 5-3
5 2 - 3 3-1 5-3

DA  3012+3-1-1DY2122+1-10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D22.04.2016İran Persian Gulf ProMalavan FC3-2 Saipa3-1HW5H+13-2
D16.04.2016İran Persian Gulf ProFoolad Khuzestan1-0 Malavan FC1-0AL1A-13-3
D09.04.2016İran Persian Gulf ProMalavan FC1-2 Persepolis1-1HL3H-14-5
D31.03.2016İran Persian Gulf ProSepahan2-2 Malavan FC1-0AD4A06-7
D10.03.2016İran Persian Gulf ProMalavan FC1-1 Esteghlal Khuzest1-1HD2H07-8
3-0-12-1-2
3-0-1-22-1-2-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 2 5 5
Maç Sonu 1 2 2 7 8
3 2 - 1 4-4 0-1
4 2 - 2 4-4 2-3
5 3 - 2 5-5 2-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D14.04.2016İran Persian Gulf ProTractor Sazi1-1 Saba Qom1-0-D21-11
D06.04.2016AFC Şampiyonlar Ligi Tractor Sazi2-0 Pakhtakor Tashken0-01.70W43-12
D10.03.2016İran Persian Gulf ProTractor Sazi3-2 Foolad Khuzestan1-0-W96-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 2 0
Maç Sonu 2 1 0 6 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D16.04.2016İran Persian Gulf ProFoolad Khuzestan1-0 Malavan FC1-0-L10-11
D31.03.2016İran Persian Gulf ProSepahan2-2 Malavan FC1-0-D52-32
D04.03.2016İran Persian Gulf ProPadideh Khorasan1-0 Malavan FC0-0-L62-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 0 2
Maç Sonu 0 1 2 2 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D24.04.2016İran Persian Gulf ProSiah Jamegan2-1 Tractor Sazi0-1-L31-21
D19.04.2016AFC Şampiyonlar Ligi Al Hilal Riyadh0-2 Tractor Sazi0-01.65W53-22
D10.04.2016İran Persian Gulf ProZob Ahan1-2 Tractor Sazi0-0-W85-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 2 0 1 5 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D22.04.2016İran Persian Gulf ProMalavan FC3-2 Saipa3-1-W53-21
D09.04.2016İran Persian Gulf ProMalavan FC1-2 Persepolis1-1-L84-42
D10.03.2016İran Persian Gulf ProMalavan FC1-1 Esteghlal Khuzest1-1-D105-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 5 3
Maç Sonu 1 1 1 5 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D15.08.2014İran Persian Gulf ProTractor Sazi1-0 Malavan FC1-0-----W11-01
D12.09.2013İran Persian Gulf ProTractor Sazi2-2 Malavan FC2-1-----D53-22
D08.02.2013İran Persian Gulf ProTractor Sazi1-0 Malavan FC0-0-----W64-23
D11.05.2012İran Persian Gulf ProTractor Sazi2-0 Malavan FC2-0-----W86-24
D13.12.2010İran Hazfi Kupası ÇTractor Sazi0-0 Malavan FC0-0-----D86-25
D23.08.2010İran Persian Gulf ProTractor Sazi2-0 Malavan FC2-0-----W108-26
D02.02.2010İran Persian Gulf ProTractor Sazi2-1 Malavan FC2-1-----W1310-37
  G B M AG YG
İlk Yarı 5 2 0 9 2
Maç Sonu 5 2 0 10 3

Nuwell Project Copyright © 2014