Nantes U19

Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup C
20.10.2012 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-1
Beklenen :
Stade Brest U19 Takım Logosu

Stade Brest U19

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  4241+2-2+3EY00100-1+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D07.10.2012Fransa U19 Ulusal ŞamAngers U190-4 Nantes U190-0AW4A+44-0
D30.09.2012Fransa U19 Ulusal ŞamColomiers U190-2 Nantes U190-0AW2A+26-0
D22.09.2012Fransa U19 Ulusal ŞamNantes U194-1 Lorient U190-0HW5H+310-1
D15.09.2012Fransa U19 Ulusal ŞamOrleans U190-1 Nantes U190-0AW1A+111-1
D09.09.2012Fransa U19 Ulusal ŞamVertou U191-5 Nantes U190-0AW6A+416-2
4-2-40-0-1
4-2-4-10-0-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 5 0 0 16 2
3 1 - 2 4-1 6-0
4 1 - 3 4-1 7-0
5 1 - 4 4-1 12-1

DA  1212-1+1-1DY0350-3-2+5
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D07.10.2012Fransa U19 Ulusal ŞamStade Brest U191-0 Colomiers U190-0HW1H+11-0
D29.09.2012Fransa U19 Ulusal ŞamLorient U193-2 Stade Brest U190-0AL5A-13-3
D23.09.2012Fransa U19 Ulusal ŞamStade Brest U191-5 Orleans U190-0HL6H-44-8
D15.09.2012Fransa U19 Ulusal ŞamBayonne U190-2 Stade Brest U190-0AW2A+26-8
D02.09.2012Fransa U19 Ulusal ŞamStade Brest U191-1 Vertou U190-0HD2H07-9
1-2-10-3-5
1-2-1-20-3-5-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 1 2 7 9
3 2 - 1 2-5 2-3
4 2 - 2 2-5 4-3
5 3 - 2 3-6 4-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D22.09.2012Fransa U19 Ulusal ŞamNantes U194-1 Lorient U190-0-W54-11
D02.09.2012Fransa U19 Ulusal ŞamNantes U195-1 Bayonne U190-0-W119-22
D03.06.2012Fransa U19 Ulusal ŞamNantes U193-0 Montpellier U190-0-W1412-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 12 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D29.09.2012Fransa U19 Ulusal ŞamLorient U193-2 Stade Brest U190-0-L52-31
D15.09.2012Fransa U19 Ulusal ŞamBayonne U190-2 Stade Brest U190-0-W74-32
D25.08.2012Fransa U19 Ulusal ŞamBordeaux U191-0 Stade Brest U190-0-L84-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 4 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D07.10.2012Fransa U19 Ulusal ŞamAngers U190-4 Nantes U190-0-W44-01
D30.09.2012Fransa U19 Ulusal ŞamColomiers U190-2 Nantes U190-0-W66-02
D15.09.2012Fransa U19 Ulusal ŞamOrleans U190-1 Nantes U190-0-W77-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 7 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D07.10.2012Fransa U19 Ulusal ŞamStade Brest U191-0 Colomiers U190-0-W11-01
D23.09.2012Fransa U19 Ulusal ŞamStade Brest U191-5 Orleans U190-0-L72-52
D02.09.2012Fransa U19 Ulusal ŞamStade Brest U191-1 Vertou U190-0-D93-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 3 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D04.12.2011Fransa U19 Ulusal ŞamNantes U194-0 Stade Brest U190-0-----W44-01
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 1 0 0 4 0

Nuwell Project Copyright © 2014