Nove Mesto nad Vahom

Slovakya 3.Lig Batı
28.08.2010 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
1-1 / 1-1
Beklenen :
Nove Zamky Takım Logosu

Nove Zamky

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  00300-3+3EY1211-1+10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D25.08.2010Slovakya Kupa 1.TurPezinok1-0 Nove Mesto nad Va1-0AL1A-10-1
D22.08.2010Slovakya 3.Lig BatıSpartak Trnava II2-0 Nove Mesto nad Va1-0AL2A-20-3
D14.08.2010Slovakya 3.Lig BatıNove Mesto nad Va3-1 Samorin2-0HW4H+23-4
D07.08.2010Slovakya 3.Lig BatıPezinok1-0 Nove Mesto nad Va1-0AL1A-13-5
D01.08.2010Slovakya 3.Lig BatıNove Mesto nad Va6-0 Raca2-0HW6H+69-5
0-0-31-2-1
0-0-3-01-2-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 0 3 4 3
Maç Sonu 2 0 3 9 5
3 1 - 2 3-1 0-3
4 1 - 3 3-1 0-4
5 2 - 3 9-1 0-4

DA  0224-20-2DY4110+30+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D24.08.2010Slovakya Kupa 1.TurNove Zamky0-4 Spartak Myjava0-1HL4H-40-4
D21.08.2010Slovakya 3.Lig BatıNove Zamky2-1 Slovan Bratislava1-0HW3H+12-5
D15.08.2010Slovakya 3.Lig BatıSpartak Vrable1-2 Nove Zamky1-1AW3A+14-6
D07.08.2010Slovakya 3.Lig BatıNove Zamky4-0 Jaslovske Bohunic1-0HW4H+48-6
D01.08.2010Slovakya 3.Lig BatıVrbove2-0 Nove Zamky0-0AL2A-28-8
0-2-24-1-1
0-2-2-44-1-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 2 1 3 2
Maç Sonu 3 0 2 8 8
3 2 - 1 2-5 2-1
4 3 - 1 6-5 2-1
5 3 - 2 6-5 2-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D14.08.2010Slovakya 3.Lig BatıNove Mesto nad Va3-1 Samorin2-0-W43-11
D01.08.2010Slovakya 3.Lig BatıNove Mesto nad Va6-0 Raca2-0-W109-12
D05.06.2010Slovakya 3.Lig BatıNove Mesto nad Va3-1 Slovan Bratislava0-0-W1412-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 4 0
Maç Sonu 3 0 0 12 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D15.08.2010Slovakya 3.Lig BatıSpartak Vrable1-2 Nove Zamky1-1-W32-11
D01.08.2010Slovakya 3.Lig BatıVrbove2-0 Nove Zamky0-0-L52-32
D11.06.2010Slovakya 3.Lig BatıNitra II3-1 Nove Zamky0-0-L93-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 1 1
Maç Sonu 1 0 2 3 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.08.2010Slovakya Kupa 1.TurPezinok1-0 Nove Mesto nad Va1-0-L10-11
D22.08.2010Slovakya 3.Lig BatıSpartak Trnava II2-0 Nove Mesto nad Va1-0-L30-32
D07.08.2010Slovakya 3.Lig BatıPezinok1-0 Nove Mesto nad Va1-0-L40-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 3 0 3
Maç Sonu 0 0 3 0 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D24.08.2010Slovakya Kupa 1.TurNove Zamky0-4 Spartak Myjava0-1-L40-41
D21.08.2010Slovakya 3.Lig BatıNove Zamky2-1 Slovan Bratislava1-0-W72-52
D07.08.2010Slovakya 3.Lig BatıNove Zamky4-0 Jaslovske Bohunic1-0-W116-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 0 1 2 1
Maç Sonu 2 0 1 6 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D29.08.2009Slovakya 3.Lig BatıNove Mesto nad Va2-0 Nove Zamky0-0-----W22-01
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 1 0 0 2 0

Nuwell Project Copyright © 2014