SSC Farul

UEFA Avrupa Konferans Ligi 2. Eleme Turu
27.07.2023 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
2-2 / 3-2
Beklenen :
Urartu Takım Logosu

Urartu

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
1.50 3.10 4.09 - 2.10 1.82 4.71
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
2.23 1.29 1.15 2.79 - 7.02 2.67 1.18 1.48 1.83
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
1.09 3.24 - - 1.83 1.48 2.70 1.72 4.03 19.45
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
3.04 3.63 7.27 2.64 16.85 8.54 1.93 3.61 4.74 5.28 16.70 23.10

 

EA  4011+4-10EY1300-2+30
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D22.07.2023Romanya 1. LigSSC Farul4-1Voluntari1-1HW5H+34-1
D18.07.2023UEFA Şampiyonlar LigiFC Sheriff3-0SSC Farul1-0AL3A-34-4
D15.07.2023Romanya 1. LigHermannstadt0-1SSC Farul0-0AW1A+15-4
D12.07.2023UEFA Şampiyonlar LigiSSC Farul1-0FC Sheriff0-0HW1H+16-4
D08.07.2023Romanya Süper KupaSSC Farul0-1Sepsi0-0HL1H-16-5
4-0-11-3-0
4-0-1-11-3-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 4 1 1 2
Maç Sonu 3 0 2 6 5
3 1 - 2 4-1 1-3
4 2 - 2 5-1 1-3
5 3 - 2 5-2 1-3

DA  3011+3-10DY2110+10+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D18.07.2023UEFA Şampiyonlar LigiZrinjski Mostar2-3Urartu1-0AW5A+13-2
D11.07.2023UEFA Şampiyonlar LigiUrartu0-1Zrinjski Mostar0-0HL1H-13-3
D06.06.2023Ermenistan Premier LigUrartu1-1Ararat Yerevan1-1HD2H04-4
D02.06.2023Ermenistan Premier LigPyunik0-1Urartu0-0AW1A+15-4
D27.05.2023Ermenistan Premier LigAlashkert3-2Urartu2-0AL5A-17-7
3-0-12-1-1
3-0-1-12-1-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 2 1 4
Maç Sonu 2 1 2 7 7
3 2 - 1 1-2 3-2
4 2 - 2 1-2 4-2
5 2 - 3 1-2 6-5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D22.07.2023Romanya 1. LigSSC Farul4-1Voluntari1-11.77W54-11
D12.07.2023UEFA Şampiyonlar LigiSSC Farul1-0FC Sheriff0-02.12W65-12
D08.07.2023Romanya Süper KupaSSC Farul0-1Sepsi0-02.32L75-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 1 1
Maç Sonu 2 0 1 5 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D18.07.2023UEFA Şampiyonlar LigiZrinjski Mostar2-3Urartu1-01.36W53-21
D02.06.2023Ermenistan Premier LigPyunik0-1Urartu0-0-W64-22
D27.05.2023Ermenistan Premier LigAlashkert3-2Urartu2-0-L116-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 0 3
Maç Sonu 2 0 1 6 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D18.07.2023UEFA Şampiyonlar LigiFC Sheriff3-0SSC Farul1-01.57L30-31
D15.07.2023Romanya 1. LigHermannstadt0-1SSC Farul0-01.64W41-32
D02.07.2023Hazırlık KulüplerWarta Poznan3-0SSC Farul0-0-L71-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 1
Maç Sonu 1 0 2 1 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.07.2023UEFA Şampiyonlar LigiUrartu0-1Zrinjski Mostar0-02.58L10-11
D06.06.2023Ermenistan Premier LigUrartu1-1Ararat Yerevan1-1-D31-22
D22.05.2023Ermenistan Premier LigUrartu1-0BKMA1-0-W42-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 2 1
Maç Sonu 1 1 1 2 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014