Al Gharafa

AFC Şampiyonlar Ligi Grup D
04.04.2012 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-2 / 0-3
Beklenen :
Persepolis Takım Logosu

Persepolis

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1341-2-1+3EY4315+1+2-4
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D25.03.2012Katar Yıldızlar LigiAl Jaish4-1 Al Gharafa1-1AL5A-31-4
D21.03.2012AFC Şampiyonlar Ligi Al Gharafa3-3 Al Hilal Riyadh1-1HD6H04-7
D16.03.2012Katar Yıldızlar LigiAl Ahli1-4 Al Gharafa0-0AW5A+38-8
D11.03.2012Katar Yıldızlar LigiAl Gharafa1-5 Al Rayyan1-2HL6H-49-13
D07.03.2012AFC Şampiyonlar Ligi Al Shabab Dubai0-0 Al Gharafa0-0AD0A09-13
1-3-44-3-1
1-3-4-14-3-1-5
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 4 1 3 4
Maç Sonu 1 2 2 9 13
3 1 - 2 3-3 5-5
4 2 - 2 4-8 5-5
5 2 - 3 4-8 5-5

DA  6311+3+20DY1011+1-10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D21.03.2012AFC Şampiyonlar Ligi Persepolis6-1 Al Shabab Dubai1-0HW7H+56-1
D16.03.2012İran Persian Gulf ProNaft Tehran0-3 Persepolis0-1AW3A+39-1
D12.03.2012İran Persian Gulf ProPersepolis1-1 Mes Kerman1-1HD2H010-2
D07.03.2012AFC Şampiyonlar Ligi Al Hilal Riyadh1-1 Persepolis0-1AD2A011-3
D15.02.2012İran Persian Gulf ProSaba Qom2-2 Persepolis1-1AD4A013-5
6-3-11-0-1
6-3-1-11-0-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 2 0 5 2
Maç Sonu 2 3 0 13 5
3 2 - 1 7-2 3-0
4 2 - 2 7-2 4-1
5 2 - 3 7-2 6-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D21.03.2012AFC Şampiyonlar Ligi Al Gharafa3-3 Al Hilal Riyadh1-1-D63-31
D11.03.2012Katar Yıldızlar LigiAl Gharafa1-5 Al Rayyan1-2-L124-82
D18.02.2012Katar Yıldızlar LigiAl Gharafa2-1 Al Wakrah2-1-W156-93
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 4 4
Maç Sonu 1 1 1 6 9

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D16.03.2012İran Persian Gulf ProNaft Tehran0-3 Persepolis0-1-W33-01
D07.03.2012AFC Şampiyonlar Ligi Al Hilal Riyadh1-1 Persepolis0-1-D54-12
D15.02.2012İran Persian Gulf ProSaba Qom2-2 Persepolis1-1-D96-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 3 1
Maç Sonu 1 2 0 6 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.03.2012Katar Yıldızlar LigiAl Jaish4-1 Al Gharafa1-1-L51-41
D16.03.2012Katar Yıldızlar LigiAl Ahli1-4 Al Gharafa0-0-W105-52
D07.03.2012AFC Şampiyonlar Ligi Al Shabab Dubai0-0 Al Gharafa0-0-D105-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 1 1
Maç Sonu 1 1 1 5 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D21.03.2012AFC Şampiyonlar Ligi Persepolis6-1 Al Shabab Dubai1-0-W76-11
D12.03.2012İran Persian Gulf ProPersepolis1-1 Mes Kerman1-1-D97-22
D07.02.2012İran Persian Gulf ProPersepolis2-3 Fajr Sepasi1-0-L149-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 3 1
Maç Sonu 1 1 1 9 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D21.04.2009AFC Şampiyonlar Ligi Al Gharafa5-1 Persepolis3-0-----W65-11
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 0 0 3 0
Maç Sonu 1 0 0 5 1

Nuwell Project Copyright © 2014