Loros Universidad

Meksika 2.Lig Premier Lig Clausura Grup 1
09.02.2014 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 6-0
Beklenen :
UA Ciudad Juarez Takım Logosu

UA Ciudad Juarez

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1234-1-1-1EY22120+1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D01.02.2014Meksika 2.Lig Premier Bravos de Nuevo L2-1 Loros Universidad0-0AL3A-11-2
D26.01.2014Meksika 2.Lig Premier Loros Universidad2-2 Murcielagos0-0HD4H03-4
D18.01.2014Meksika 2.Lig Premier Cachorros Guadala1-3 Loros Universidad0-0AW4A+26-5
D12.01.2014Meksika 2.Lig Premier Loros Universidad4-2 UA Chihuahua0-0HW6H+210-7
D14.12.2013Meksika 2.Lig AperturaLinces de Tlaxcal2-0 Loros Universidad0-0AL2A-210-9
1-2-32-2-1
1-2-3-42-2-1-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 1 2 10 9
3 1 - 2 2-2 4-3
4 2 - 2 6-4 4-3
5 2 - 3 6-4 4-5

DA  11310-2+2DY1502-4+5-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D02.02.2014Meksika 2.Lig Premier UA Ciudad Juarez1-1 Reynosa0-0HD2H01-1
D26.01.2014Meksika 2.Lig Premier Union de Curtidor5-1 UA Ciudad Juarez0-0AL6A-42-6
D19.01.2014Meksika 2.Lig Premier UA Ciudad Juarez3-0 Estudiantes Tecos0-0HW3H+35-6
D11.01.2014Meksika 2.Lig Premier Durango2-1 UA Ciudad Juarez0-0AL3A-16-8
D17.11.2013Meksika 2.Lig Premier Vaqueros Ameca3-3 UA Ciudad Juarez0-0AD6A09-11
1-1-31-5-0
1-1-3-11-5-0-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 2 2 9 11
3 2 - 1 4-1 1-5
4 2 - 2 4-1 2-7
5 2 - 3 4-1 5-10

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D26.01.2014Meksika 2.Lig Premier Loros Universidad2-2 Murcielagos0-0-D42-21
D12.01.2014Meksika 2.Lig Premier Loros Universidad4-2 UA Chihuahua0-0-W106-42
D12.12.2013Meksika 2.Lig AperturaLoros Universidad3-1 Linces de Tlaxcal0-0-W149-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 9 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D26.01.2014Meksika 2.Lig Premier Union de Curtidor5-1 UA Ciudad Juarez0-0-L61-51
D11.01.2014Meksika 2.Lig Premier Durango2-1 UA Ciudad Juarez0-0-L92-72
D17.11.2013Meksika 2.Lig Premier Vaqueros Ameca3-3 UA Ciudad Juarez0-0-D155-103
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 5 10

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.02.2014Meksika 2.Lig Premier Bravos de Nuevo L2-1 Loros Universidad0-0-L31-21
D18.01.2014Meksika 2.Lig Premier Cachorros Guadala1-3 Loros Universidad0-0-W74-32
D14.12.2013Meksika 2.Lig AperturaLinces de Tlaxcal2-0 Loros Universidad0-0-L94-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 4 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D02.02.2014Meksika 2.Lig Premier UA Ciudad Juarez1-1 Reynosa0-0-D21-11
D19.01.2014Meksika 2.Lig Premier UA Ciudad Juarez3-0 Estudiantes Tecos0-0-W54-12
D10.11.2013Meksika 2.Lig Premier UA Ciudad Juarez1-2 Coras De Tepic0-0-L85-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 5 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014