Armagh City

Kuzey İrlanda Şampiyona 2
19.02.2011 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-1
Beklenen :
Tobermore United Takım Logosu

Tobermore United

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1021+1-2+1EY22310-1+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D05.02.2011Kuzey İrlanda ŞampiyArmagh City1-2 Moyola Park0-0HL3H-11-2
D01.01.2011Kuzey İrlanda ŞampiyArmagh City0-2 Warrenpoint Town0-0HL2H-21-4
D11.12.2010Kuzey İrlanda Kupa 4.Armagh City2-3 Crumlin United0-0HL5H-13-7
D20.11.2010Kuzey İrlanda ŞampiyArmagh City1-1 Killymoon Rangers0-0HD2H04-8
D13.11.2010Kuzey İrlanda ŞampiyArmagh City1-5 Queens University0-0HL6H-45-13
1-0-22-2-3
1-0-2-12-2-3-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 0 1 4 5 13
3 3 - 0 3-7 0-0
4 4 - 0 4-8 0-0
5 5 - 0 5-13 0-0

DA  1233-1-10DY0305-3+3-5
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D05.02.2011Kuzey İrlanda ŞampiyTobermore United1-0 Killymoon Rangers0-0HW1H+11-0
D29.01.2011Kuzey İrlanda ŞampiyPSNI3-2 Tobermore United0-0AL5A-13-3
D01.01.2011Kuzey İrlanda ŞampiyMoyola Park0-3 Tobermore United0-0AW3A+36-3
D11.12.2010Kuzey İrlanda Kupa 4.Tobermore United3-5 Loughgall FC0-0HL8H-29-8
D20.11.2010Kuzey İrlanda ŞampiyTobermore United0-0 Dundela0-0HD0H09-8
1-2-30-3-0
1-2-3-30-3-0-5
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 1 2 9 8
3 1 - 2 1-0 5-3
4 2 - 2 4-5 5-3
5 3 - 2 4-5 5-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D05.02.2011Kuzey İrlanda ŞampiyArmagh City1-2 Moyola Park0-0-L31-21
D01.01.2011Kuzey İrlanda ŞampiyArmagh City0-2 Warrenpoint Town0-0-L51-42
D11.12.2010Kuzey İrlanda Kupa 4.Armagh City2-3 Crumlin United0-0-L103-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 0 3 3 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D29.01.2011Kuzey İrlanda ŞampiyPSNI3-2 Tobermore United0-0-L52-31
D01.01.2011Kuzey İrlanda ŞampiyMoyola Park0-3 Tobermore United0-0-W85-32
D06.11.2010Kuzey İrlanda ŞampiyQueens University0-2 Tobermore United0-0-W107-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 7 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D23.10.2010Kuzey İrlanda ŞampiySport & Leisure S1-4 Armagh City0-0-W54-11
D04.09.2010Kuzey İrlanda ŞampiyWakehurst2-2 Armagh City0-0-D96-32
D07.08.2010Kuzey İrlanda ŞampiyDundela4-1 Armagh City0-0-L147-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 7 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D05.02.2011Kuzey İrlanda ŞampiyTobermore United1-0 Killymoon Rangers0-0-W11-01
D11.12.2010Kuzey İrlanda Kupa 4.Tobermore United3-5 Loughgall FC0-0-L94-52
D20.11.2010Kuzey İrlanda ŞampiyTobermore United0-0 Dundela0-0-D94-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 4 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D04.10.2008Kuzey İrlanda ŞampiyArmagh City2-3 Tobermore United0-0-----L52-31
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 0 0 1 2 3

Nuwell Project Copyright © 2014