Al Hilal Omdurman

Sudan Cumhuriyeti Premier Lig
05.08.2009 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-0
Beklenen :
Khartoum 3 Takım Logosu

Khartoum 3

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1220-10+2EY0000000
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D01.08.2009CAF Şampiyonlar Ligi Al Hilal Omdurman1-0 ZESCO United0-0HW1H+11-0
D24.07.2009Sudan Cumhuriyeti PremAl Hilal Omdurman2-0 Al Ahli Wad Medan0-0HW2H+23-0
D21.07.2009Sudan Cumhuriyeti PremAl Hilal Omdurman2-0 Al Shimali0-0HW2H+25-0
D18.07.2009CAF Şampiyonlar Ligi Al Merreikh0-0 Al Hilal Omdurman0-0AD0A05-0
D15.05.2009Sudan Cumhuriyeti PremAl Hilal Kadougli0-5 Al Hilal Omdurman0-0AW5A+510-0
1-2-20-0-0
1-2-2-00-0-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 4 1 0 10 0
3 3 - 0 5-0 0-0
4 3 - 1 5-0 0-0
5 3 - 2 5-0 5-0

DA  0130-1-2+3DY2022+2-20
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D01.08.2009Sudan Cumhuriyeti PremAl Ittihad2-0 Khartoum 30-0AL2A-20-2
D27.07.2009Sudan Cumhuriyeti PremKhartoum 31-0 Al Merghani0-0HW1H+11-2
D22.07.2009Sudan Cumhuriyeti PremKhartoum 33-2 Al Mourada0-0HW5H+14-4
D19.07.2009Sudan Cumhuriyeti PremAl Nil2-0 Khartoum 30-0AL2A-24-6
D15.05.2009Sudan Cumhuriyeti PremAl Hilal Port Sud1-1 Khartoum 30-0AD2A05-7
0-1-32-0-2
0-1-3-02-0-2-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 1 2 5 7
3 2 - 1 4-2 0-2
4 2 - 2 4-2 0-4
5 2 - 3 4-2 1-5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.08.2009CAF Şampiyonlar Ligi Al Hilal Omdurman1-0 ZESCO United0-0-W11-01
D24.07.2009Sudan Cumhuriyeti PremAl Hilal Omdurman2-0 Al Ahli Wad Medan0-0-W33-02
D21.07.2009Sudan Cumhuriyeti PremAl Hilal Omdurman2-0 Al Shimali0-0-W55-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 5 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.08.2009Sudan Cumhuriyeti PremAl Ittihad2-0 Khartoum 30-0-L20-21
D19.07.2009Sudan Cumhuriyeti PremAl Nil2-0 Khartoum 30-0-L40-42
D15.05.2009Sudan Cumhuriyeti PremAl Hilal Port Sud1-1 Khartoum 30-0-D61-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 1 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D18.07.2009CAF Şampiyonlar Ligi Al Merreikh0-0 Al Hilal Omdurman0-0-D00-01
D15.05.2009Sudan Cumhuriyeti PremAl Hilal Kadougli0-5 Al Hilal Omdurman0-0-W55-02
D27.04.2009Sudan Cumhuriyeti PremHay Al Arab0-2 Al Hilal Omdurman0-0-W77-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 7 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D27.07.2009Sudan Cumhuriyeti PremKhartoum 31-0 Al Merghani0-0-W11-01
D22.07.2009Sudan Cumhuriyeti PremKhartoum 33-2 Al Mourada0-0-W64-22
D01.05.2009Sudan Cumhuriyeti PremKhartoum 34-0 Hay Al Arab0-0-W108-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 8 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D26.02.2008Sudan Cumhuriyeti PremAl Hilal Omdurman3-1 Khartoum 30-0-----W43-11
D19.10.2007Sudan Cumhuriyeti PremAl Hilal Omdurman8-1 Khartoum 30-0-----W1311-22
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 0 0 0
Maç Sonu 2 0 0 11 2

Nuwell Project Copyright © 2014