Limavady United

Kuzey İrlanda Premiership
03.02.2004 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 3-2
Beklenen :
Omagh Takım Logosu

Omagh

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  00130-1-2EY00210-2+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D24.01.2004Kuzey İrlanda PremierPortadown FC0-0 Limavady United0-0AD0A00-0
D10.01.2004Kuzey İrlanda PremierLimavady United0-0 Larne FC0-0HD0H00-0
D03.01.2004Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC2-1 Limavady United0-0AL3A-11-2
D01.01.2004Kuzey İrlanda PremierLimavady United3-1 Cliftonville0-0HW4H+24-3
D26.12.2003Kuzey İrlanda PremierInstitute FC0-4 Limavady United0-0AW4A+48-3
0-0-10-0-2
0-0-1-30-0-2-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 2 1 8 3
3 1 - 2 0-0 1-2
4 2 - 2 3-1 1-2
5 2 - 3 3-1 5-2

DA  0211-2+10DY3141+2-3+3
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D27.01.2004Kuzey İrlanda PremierOmagh0-3 Institute FC0-0HL3H-30-3
D24.01.2004Kuzey İrlanda PremierLarne FC1-2 Omagh0-0AW3A+12-4
D20.01.2004Kuzey İrlanda PremierOmagh1-4 Glentoran FC0-0HL5H-33-8
D10.01.2004Kuzey İrlanda PremierOmagh1-1 Coleraine FC0-0HD2H04-9
D03.01.2004Kuzey İrlanda PremierNewry City FC1-0 Omagh0-0AL1A-14-10
0-2-13-1-4
0-2-1-13-1-4-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 1 3 4 10
3 2 - 1 1-7 2-1
4 3 - 1 2-8 2-1
5 3 - 2 2-8 2-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.01.2004Kuzey İrlanda PremierLimavady United0-0 Larne FC0-0-D00-01
D01.01.2004Kuzey İrlanda PremierLimavady United3-1 Cliftonville0-0-W43-12
D21.12.2003Kuzey İrlanda PremierLimavady United1-0 Newry City FC0-0-W54-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 4 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D24.01.2004Kuzey İrlanda PremierLarne FC1-2 Omagh0-0-W32-11
D03.01.2004Kuzey İrlanda PremierNewry City FC1-0 Omagh0-0-L42-22
D26.12.2003Kuzey İrlanda PremierDungannon Swifts1-0 Omagh0-0-L52-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 2 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D24.01.2004Kuzey İrlanda PremierPortadown FC0-0 Limavady United0-0-D00-01
D03.01.2004Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC2-1 Limavady United0-0-L31-22
D26.12.2003Kuzey İrlanda PremierInstitute FC0-4 Limavady United0-0-W75-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 5 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D27.01.2004Kuzey İrlanda PremierOmagh0-3 Institute FC0-0-L30-31
D20.01.2004Kuzey İrlanda PremierOmagh1-4 Glentoran FC0-0-L81-72
D10.01.2004Kuzey İrlanda PremierOmagh1-1 Coleraine FC0-0-D102-83
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 2 8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014