Topolcany

Slovakya 3.Lig Batı
23.05.2009 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-0
Beklenen :
Nove Mesto nad Vahom Takım Logosu

Nove Mesto nad Vahom

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2031+2-3+2EY111000+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D16.05.2009Slovakya 3.Lig BatıTopolcany2-1 Iskra Petrzalka0-0HW3H+12-1
D09.05.2009Slovakya 3.Lig BatıPuchov1-0 Topolcany0-0AL1A-12-2
D02.05.2009Slovakya 3.Lig BatıTopolcany3-1 Raca0-0HW4H+25-3
D29.04.2009Slovakya 3.Lig BatıPetrzalka II0-1 Topolcany0-0AW1A+16-3
D25.04.2009Slovakya 3.Lig BatıTopolcany1-3 Spartak Trnava II0-0HL4H-27-6
2-0-31-1-1
2-0-3-11-1-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 0 2 7 6
3 2 - 1 5-2 0-1
4 2 - 2 5-2 1-1
5 3 - 2 6-5 1-1

DA  1210-1+1+1DY000200-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D16.05.2009Slovakya 3.Lig BatıNove Mesto nad Va1-0 Spartak Vrable0-0HW1H+11-0
D09.05.2009Slovakya 3.Lig BatıIskra Petrzalka0-2 Nove Mesto nad Va0-0AW2A+23-0
D02.05.2009Slovakya 3.Lig BatıNove Mesto nad Va1-0 Jaslovske Bohunic0-0HW1H+14-0
D28.04.2009Slovakya 3.Lig BatıPuchov2-0 Nove Mesto nad Va0-0AL2A-24-2
D25.04.2009Slovakya 3.Lig BatıNove Mesto nad Va3-1 Vrbove0-0HW4H+27-3
1-2-10-0-0
1-2-1-00-0-0-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 4 0 1 7 3
3 2 - 1 2-0 2-0
4 2 - 2 2-0 2-2
5 3 - 2 5-1 2-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D16.05.2009Slovakya 3.Lig BatıTopolcany2-1 Iskra Petrzalka0-0-W32-11
D02.05.2009Slovakya 3.Lig BatıTopolcany3-1 Raca0-0-W75-22
D25.04.2009Slovakya 3.Lig BatıTopolcany1-3 Spartak Trnava II0-0-L116-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 6 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D09.05.2009Slovakya 3.Lig BatıIskra Petrzalka0-2 Nove Mesto nad Va0-0-W22-01
D28.04.2009Slovakya 3.Lig BatıPuchov2-0 Nove Mesto nad Va0-0-L42-22
D18.04.2009Slovakya 3.Lig BatıRaca1-2 Nove Mesto nad Va0-0-W74-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 4 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D09.05.2009Slovakya 3.Lig BatıPuchov1-0 Topolcany0-0-L10-11
D29.04.2009Slovakya 3.Lig BatıPetrzalka II0-1 Topolcany0-0-W21-12
D18.04.2009Slovakya 3.Lig BatıSFM Senec3-0 Topolcany0-0-L51-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 1 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D16.05.2009Slovakya 3.Lig BatıNove Mesto nad Va1-0 Spartak Vrable0-0-W11-01
D02.05.2009Slovakya 3.Lig BatıNove Mesto nad Va1-0 Jaslovske Bohunic0-0-W22-02
D25.04.2009Slovakya 3.Lig BatıNove Mesto nad Va3-1 Vrbove0-0-W65-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 5 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014