Necaxa II

Meksika 2.Lig Nuevos Talentos Apertura Grup 1
12.09.2015 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-3
Beklenen :
Academicos Atlas Takım Logosu

Academicos Atlas

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2107+1+1-7EY2111+100
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D05.09.2015Meksika 2.Lig Nuevos TCorrecaminos UAT 2-2 Necaxa II0-0AD4A02-2
D29.08.2015Meksika 2.Lig Nuevos TNecaxa II1-1 La Piedad0-0HD2H03-3
D23.08.2015Meksika 2.Lig Nuevos TMineros de Fresni1-0 Necaxa II0-0AL1A-13-4
D15.08.2015Meksika 2.Lig Nuevos TNecaxa II7-1 Calor de San Pedr0-0HW8H+610-5
D11.04.2015Meksika 2.Lig Nuevos TNecaxa II2-1 Mineros de Fresni0-0HW3H+112-6
2-1-02-1-1
2-1-0-72-1-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 2 1 12 6
3 1 - 2 1-1 2-3
4 2 - 2 8-2 2-3
5 3 - 2 10-3 2-3

DA  1023+1-2-1DY0101-1+1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D06.09.2015Meksika 2.Lig Nuevos TAcademicos Atlas1-0 Guadalupe Victori0-0HW1H+11-0
D29.08.2015Meksika 2.Lig Nuevos TAtletico San Luis1-0 Academicos Atlas0-0AL1A-11-1
D23.08.2015Meksika 2.Lig Nuevos TAcademicos Atlas2-0 Deportivo San Jua0-0HW2H+23-1
D10.04.2015Meksika 2.Lig Nuevos TAcademicos Atlas3-1 Calor de San Pedr0-0HW4H+26-2
D05.04.2015Meksika 2.Lig Nuevos TSahuayo0-0 Academicos Atlas0-0AD0A06-2
1-0-20-1-0
1-0-2-30-1-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 1 1 6 2
3 2 - 1 3-0 0-1
4 3 - 1 6-1 0-1
5 3 - 2 6-1 0-1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D29.08.2015Meksika 2.Lig Nuevos TNecaxa II1-1 La Piedad0-0-D21-11
D15.08.2015Meksika 2.Lig Nuevos TNecaxa II7-1 Calor de San Pedr0-0-W108-22
D11.04.2015Meksika 2.Lig Nuevos TNecaxa II2-1 Mineros de Fresni0-0-W1310-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 10 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D29.08.2015Meksika 2.Lig Nuevos TAtletico San Luis1-0 Academicos Atlas0-0-L10-11
D05.04.2015Meksika 2.Lig Nuevos TSahuayo0-0 Academicos Atlas0-0-D10-12
D20.03.2015Meksika 2.Lig Nuevos TChivas Rayadas0-0 Academicos Atlas0-0-D10-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 2 1 0 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D05.09.2015Meksika 2.Lig Nuevos TCorrecaminos UAT 2-2 Necaxa II0-0-D42-21
D23.08.2015Meksika 2.Lig Nuevos TMineros de Fresni1-0 Necaxa II0-0-L52-32
D04.04.2015Meksika 2.Lig Nuevos TCachorros UANL1-0 Necaxa II0-0-L62-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 2 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D06.09.2015Meksika 2.Lig Nuevos TAcademicos Atlas1-0 Guadalupe Victori0-0-W11-01
D23.08.2015Meksika 2.Lig Nuevos TAcademicos Atlas2-0 Deportivo San Jua0-0-W33-02
D10.04.2015Meksika 2.Lig Nuevos TAcademicos Atlas3-1 Calor de San Pedr0-0-W76-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 6 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D20.09.2014Meksika 2.Lig Nuevos TNecaxa II2-2 Academicos Atlas0-0-----D42-21
D05.10.2013Meksika 2.Lig Nuevos TNecaxa II0-2 Academicos Atlas0-0-----L62-42
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 0 0 0
Maç Sonu 0 1 1 2 4

Nuwell Project Copyright © 2014