Nacional Potosi

Bolivya Profesyonel Lig Kupası Grup A
27.10.2025 / 02:49
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-0
Beklenen :
Real Oruro Takım Logosu

Real Oruro

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
1.48 3.59 3.64 - 1.90 2.24 3.90
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - 1.45 1.86 - - - - 2.00 1.38
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
1.42 1.91 - - 1.33 2.11 - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  3003+30-3EY4101+3+1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D23.10.2025Bolivya Profesyonel LiUniversitario de 4-3Nacional Potosi2-0AL7A-13-4
D12.10.2025Bolivya Profesyonel LiReal Oruro1-0Nacional Potosi0-0AL1A-13-5
D08.10.2025Bolivya Profesyonel LiNacional Potosi0-0Universitario de 0-0HD0H03-5
D03.10.2025Bolivya Profesyonel LiABB1-3Nacional Potosi0-1AW4A+26-6
D28.09.2025Bolivya Premier LigAurora1-2Nacional Potosi0-1AW3A+18-7
3-0-04-1-0
3-0-0-34-1-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 2 1 2 2
Maç Sonu 2 1 2 8 7
3 1 - 2 0-0 3-5
4 1 - 3 0-0 6-6
5 1 - 4 0-0 8-7

DA  2112+10-1DY1011+1-10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D22.10.2025Bolivya Profesyonel LiABB1-2Real Oruro1-2AW3A+12-1
D12.10.2025Bolivya Profesyonel LiReal Oruro1-0Nacional Potosi0-0HW1H+13-1
D07.10.2025Bolivya Profesyonel LiReal Oruro1-1ABB0-0HD2H04-2
D04.10.2025Bolivya Profesyonel LiUniversitario de 1-2Real Oruro0-0AW3A+16-3
D30.09.2025Bolivya Premier LigAlways Ready4-0Real Oruro3-0AL4A-46-7
2-1-11-0-1
2-1-1-21-0-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 3 1 2 4
Maç Sonu 3 1 1 6 7
3 2 - 1 2-1 2-1
4 2 - 2 2-1 4-2
5 2 - 3 2-1 4-6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.10.2025Bolivya Profesyonel LiNacional Potosi0-0Universitario de 0-01.35D00-01
D24.09.2025Bolivya Premier LigNacional Potosi1-2Gualberto Villarr1-01.60L31-22
D14.09.2025Bolivya Premier LigNacional Potosi2-3San Antonio Bulo 0-21.35L83-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 1 2
Maç Sonu 0 1 2 3 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D22.10.2025Bolivya Profesyonel LiABB1-2Real Oruro1-22.58W32-11
D04.10.2025Bolivya Profesyonel LiUniversitario de 1-2Real Oruro0-01.77W64-22
D30.09.2025Bolivya Premier LigAlways Ready4-0Real Oruro3-0-L104-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 2 4
Maç Sonu 2 0 1 4 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D23.10.2025Bolivya Profesyonel LiUniversitario de 4-3Nacional Potosi2-01.88L73-41
D12.10.2025Bolivya Profesyonel LiReal Oruro1-0Nacional Potosi0-01.83L83-52
D03.10.2025Bolivya Profesyonel LiABB1-3Nacional Potosi0-12.39W126-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 1 2
Maç Sonu 1 0 2 6 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D12.10.2025Bolivya Profesyonel LiReal Oruro1-0Nacional Potosi0-01.83W11-01
D07.10.2025Bolivya Profesyonel LiReal Oruro1-1ABB0-01.62D32-12
D26.09.2025Bolivya Premier LigReal Oruro3-6Guabira2-21.60L125-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 2 2
Maç Sonu 1 1 1 5 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D15.07.2025Bolivya Premier LigNacional Potosi2-3Real Oruro2-11.194.526.42-1.50L52-31
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 0 0 2 1
Maç Sonu 0 0 1 2 3

Nuwell Project Copyright © 2014