Tobago United

Trinidad ve Tobago Pro Lig
23.06.2007 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-0
Beklenen :
United Petrotrin Takım Logosu

United Petrotrin

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1000+100EY2320-1+1+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D15.05.2007Trinidad ve Tobago ProTobago United1-2 W Connection0-0HL3H-11-2
D05.05.2007Trinidad ve Tobago ProTobago United0-3 Joe Public0-0HL3H-31-5
D01.05.2007Trinidad ve Tobago ProPolice2-0 Tobago United0-0AL2A-21-7
D24.04.2007Trinidad ve Tobago ProDefence Force0-0 Tobago United0-0AD0A01-7
D17.04.2007Trinidad ve Tobago ProSt. Anns Rangers5-0 Tobago United0-0AL5A-51-12
1-0-02-3-2
1-0-0-02-3-2-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 0 1 4 1 12
3 2 - 1 1-5 0-2
4 2 - 2 1-5 0-2
5 2 - 3 1-5 0-7

DA  1222-100DY0200-2+20
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D15.05.2007Trinidad ve Tobago ProSt. Anns Rangers0-1 United Petrotrin0-0AW1A+11-0
D05.05.2007Trinidad ve Tobago ProSan Juan Jabloteh2-2 United Petrotrin0-0AD4A03-2
D01.05.2007Trinidad ve Tobago ProUnited Petrotrin2-0 North East Stars0-0HW2H+25-2
D24.04.2007Trinidad ve Tobago ProUnited Petrotrin2-0 Caledonia AIA0-0HW2H+27-2
D17.04.2007Trinidad ve Tobago ProUnited Petrotrin1-3 Police0-0HL4H-28-5
1-2-20-2-0
1-2-2-20-2-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 1 1 8 5
3 1 - 2 2-0 3-2
4 2 - 2 4-0 3-2
5 3 - 2 5-3 3-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D15.05.2007Trinidad ve Tobago ProTobago United1-2 W Connection0-0-L31-21
D05.05.2007Trinidad ve Tobago ProTobago United0-3 Joe Public0-0-L61-52
D14.04.2007Trinidad ve Tobago ProTobago United1-4 North East Stars0-0-L112-93
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 0 3 2 9

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D15.05.2007Trinidad ve Tobago ProSt. Anns Rangers0-1 United Petrotrin0-0-W11-01
D05.05.2007Trinidad ve Tobago ProSan Juan Jabloteh2-2 United Petrotrin0-0-D53-22
D14.04.2007Trinidad ve Tobago ProJoe Public2-2 United Petrotrin0-0-D95-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 2 0 5 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.05.2007Trinidad ve Tobago ProPolice2-0 Tobago United0-0-L20-21
D24.04.2007Trinidad ve Tobago ProDefence Force0-0 Tobago United0-0-D20-22
D17.04.2007Trinidad ve Tobago ProSt. Anns Rangers5-0 Tobago United0-0-L70-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 0 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.05.2007Trinidad ve Tobago ProUnited Petrotrin2-0 North East Stars0-0-W22-01
D24.04.2007Trinidad ve Tobago ProUnited Petrotrin2-0 Caledonia AIA0-0-W44-02
D17.04.2007Trinidad ve Tobago ProUnited Petrotrin1-3 Police0-0-L85-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 5 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D18.07.2006Trinidad ve Tobago ProTobago United0-2 United Petrotrin0-0-----L20-21
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 0 0 1 0 2

Nuwell Project Copyright © 2014