Oliveira Bairro

Portekiz Ulusal Şampiyona Merkez
10.04.2005 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-1
Beklenen :
Academica Viseu Takım Logosu

Academica Viseu

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  0101-1+1-1EY4200+2+20
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D03.04.2005Portekiz Ulusal ŞampiSporting Covilha4-0 Oliveira Bairro0-0AL4A-40-4
D20.03.2005Portekiz Ulusal ŞampiOliveira Bairro1-2 Oliv.Hospital0-0HL3H-11-6
D13.03.2005Portekiz Ulusal ŞampiPampilhosa0-0 Oliveira Bairro0-0AD0A01-6
D06.03.2005Portekiz Ulusal ŞampiOliveira Bairro1-0 Pombal0-0HW1H+12-6
D19.02.2005Portekiz Ulusal ŞampiPenalva Do Castel0-1 Oliveira Bairro0-0AW1A+13-6
0-1-04-2-0
0-1-0-14-2-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 1 2 3 6
3 1 - 2 1-2 0-4
4 2 - 2 2-2 0-4
5 2 - 3 2-2 1-4

DA  22330-10DY11010+1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D03.04.2005Portekiz Ulusal ŞampiAcademica Viseu2-1 Estarreja0-0HW3H+12-1
D20.03.2005Portekiz Ulusal ŞampiVilafranquense1-2 Academica Viseu0-0AW3A+14-2
D13.03.2005Portekiz Ulusal ŞampiAcademica Viseu3-0 Sanjoanense0-0HW3H+37-2
D06.03.2005Portekiz Ulusal ŞampiCaldas1-3 Academica Viseu0-0AW4A+210-3
D27.02.2005Portekiz Ulusal ŞampiAcademica Viseu2-1 Tourizense0-0HW3H+112-4
2-2-31-1-0
2-2-3-31-1-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 5 0 0 12 4
3 2 - 1 5-1 2-1
4 2 - 2 5-1 5-2
5 3 - 2 7-2 5-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D20.03.2005Portekiz Ulusal ŞampiOliveira Bairro1-2 Oliv.Hospital0-0-L31-21
D06.03.2005Portekiz Ulusal ŞampiOliveira Bairro1-0 Pombal0-0-W42-22
D13.02.2005Portekiz Ulusal ŞampiOliveira Bairro2-1 Estarreja0-0-W74-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 4 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D20.03.2005Portekiz Ulusal ŞampiVilafranquense1-2 Academica Viseu0-0-W32-11
D06.03.2005Portekiz Ulusal ŞampiCaldas1-3 Academica Viseu0-0-W75-22
D19.02.2005Portekiz Ulusal ŞampiBenfica Castelo B3-2 Academica Viseu0-0-L127-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 7 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D03.04.2005Portekiz Ulusal ŞampiSporting Covilha4-0 Oliveira Bairro0-0-L40-41
D13.03.2005Portekiz Ulusal ŞampiPampilhosa0-0 Oliveira Bairro0-0-D40-42
D19.02.2005Portekiz Ulusal ŞampiPenalva Do Castel0-1 Oliveira Bairro0-0-W51-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 1 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D03.04.2005Portekiz Ulusal ŞampiAcademica Viseu2-1 Estarreja0-0-W32-11
D13.03.2005Portekiz Ulusal ŞampiAcademica Viseu3-0 Sanjoanense0-0-W65-12
D27.02.2005Portekiz Ulusal ŞampiAcademica Viseu2-1 Tourizense0-0-W97-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 7 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D16.11.2003Portekiz Ulusal ŞampiOliveira Bairro0-1 Academico Viseu0-0-----L10-11
D26.02.2003Portekiz Ulusal ŞampiOliveira Bairro1-0 Academico Viseu0-0-----W21-12
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 0 0 0
Maç Sonu 1 0 1 1 1

Nuwell Project Copyright © 2014