FC Arges

Romanya 1.Lig Şampiyonluk Turu
07.05.2022 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-4 / 0-6
Beklenen :
CFR Cluj Takım Logosu

CFR Cluj

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
11.50 4.45 1.12 5.17 10.50 2.05 1.61
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
2.35 1.29 1.18 2.85 - 7.75 2.61 1.22 1.46 1.93
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
1.08 3.60 - - 2.80 1.19 2.44 1.73 3.87 18.90
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
14.00 4.23 2.10 29.50 39.00 1.98 9.94 4.08 1.48 120 37.50 3.42

 

EA  000100-1EY44200+2+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D02.05.2022Romanya 1.Lig ŞampiyoFCSB4-0 FC Arges2-0AL4A-40-4
D25.04.2022Romanya 1.Lig ŞampiyoFC Arges0-4 Universitatea Cra0-1HL4H-40-8
D19.04.2022Romanya Kupa Yarı FinVoluntari2-0 FC Arges2-0AL2A-20-10
D16.04.2022Romanya 1.Lig ŞampiyoVoluntari0-1 FC Arges0-0AW1A+11-10
D09.04.2022Romanya 1.Lig ŞampiyoFC Arges0-2 SSC Farul0-1HL2H-21-12
0-0-04-4-2
0-0-0-14-4-2-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 4 0 6
Maç Sonu 1 0 4 1 12
3 1 - 2 0-4 0-6
4 1 - 3 0-4 1-6
5 2 - 3 0-6 1-6

DA  11000+10DY000100-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D01.05.2022Romanya 1.Lig ŞampiyoCFR Cluj1-0 SSC Farul0-0HW1H+11-0
D24.04.2022Romanya 1.Lig ŞampiyoVoluntari0-1 CFR Cluj0-0AW1A+12-0
D20.04.2022Hazırlık KulüplerCFR Cluj0-0 Dynamo Kiev0-0HD0H02-0
D17.04.2022Romanya 1.Lig ŞampiyoCFR Cluj0-1 FCSB0-0HL1H-12-1
D10.04.2022Romanya 1.Lig ŞampiyoUniversitatea Cra3-2 CFR Cluj1-1AL5A-14-4
1-1-00-0-0
1-1-0-00-0-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 1 1
Maç Sonu 2 1 2 4 4
3 2 - 1 1-0 1-0
4 3 - 1 1-1 1-0
5 3 - 2 1-1 3-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.04.2022Romanya 1.Lig ŞampiyoFC Arges0-4 Universitatea Cra0-16.00L40-41
D09.04.2022Romanya 1.Lig ŞampiyoFC Arges0-2 SSC Farul0-13.20L60-62
D26.03.2022Hazırlık KulüplerFC Arges2-0 Concordia Chiajna0-0-W82-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 0 2
Maç Sonu 1 0 2 2 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D24.04.2022Romanya 1.Lig ŞampiyoVoluntari0-1 CFR Cluj0-06.00W11-01
D10.04.2022Romanya 1.Lig ŞampiyoUniversitatea Cra3-2 CFR Cluj1-12.32L63-32
D19.03.2022Romanya 1.Lig ŞampiyoSSC Farul0-0 CFR Cluj0-02.65D63-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 1 1
Maç Sonu 1 1 1 3 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D02.05.2022Romanya 1.Lig ŞampiyoFCSB4-0 FC Arges2-01.06L40-41
D19.04.2022Romanya Kupa Yarı FinVoluntari2-0 FC Arges2-02.08L60-62
D16.04.2022Romanya 1.Lig ŞampiyoVoluntari0-1 FC Arges0-01.87W71-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 0 4
Maç Sonu 1 0 2 1 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.05.2022Romanya 1.Lig ŞampiyoCFR Cluj1-0 SSC Farul0-01.21W11-01
D20.04.2022Hazırlık KulüplerCFR Cluj0-0 Dynamo Kiev0-0-D11-02
D17.04.2022Romanya 1.Lig ŞampiyoCFR Cluj0-1 FCSB0-01.88L21-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 1 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D21.08.2021Romanya 1.LigFC Arges0-1 CFR Cluj0-14.102.901.561.971.89L10-11
D08.11.2020Romanya 1.LigFC Arges0-2 CFR Cluj0-25.003.101.401.902.05L30-32
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 2 0 3
Maç Sonu 0 0 2 0 3

Nuwell Project Copyright © 2014