Glasgow City (K)

UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi Son 32 Turu
15.10.2014 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 3-0
Beklenen :
Medyk Konin (K) Takım Logosu

Medyk Konin (K)

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  30211+3-2-9EY1210-1+1+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D12.10.2014İskoçya Kadınlar PrGlasgow City (K)3-1 Hibernian (K)0-0HW4H+23-1
D08.10.2014UEFA Kadınlar ŞampiyMedyk Konin (K)2-0 Glasgow City (K)0-0AL2A-23-3
D05.10.2014İskoçya Kadınlar PrRangers (K)1-2 Glasgow City (K)0-0AW3A+15-4
D28.09.2014İskoçya Kadınlar SWGlasgow City (K)11-0 Hamilton Academic0-0HW11H+1116-4
D24.09.2014İskoçya Kadınlar PrCeltic (K)0-4 Glasgow City (K)0-0AW4A+420-4
3-0-21-2-1
3-0-2-111-2-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 4 0 1 20 4
3 1 - 2 3-1 2-3
4 2 - 2 14-1 2-3
5 2 - 3 14-1 6-3

DA  2187+1-7+1DY000100-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D08.10.2014UEFA Kadınlar ŞampiyMedyk Konin (K)2-0 Glasgow City (K)0-0HW2H+22-0
D03.10.2014Polonya Kadınlar EkstBiala Podlaska (K0-1 Medyk Konin (K)0-0AW1A+13-0
D27.09.2014Polonya Kadınlar EkstMedyk Konin (K)8-0 Czarni Sosnowiec 0-0HW8H+811-0
D24.09.2014Polonya Kadınlar EkstBydgoszcz (K)1-7 Medyk Konin (K)0-0AW8A+618-1
D22.09.2014Polonya Kadınlar EkstPiaseczno (K)0-6 Medyk Konin (K)0-0AW6A+624-1
2-1-80-0-0
2-1-8-70-0-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 5 0 0 24 1
3 2 - 1 10-0 1-0
4 2 - 2 10-0 8-1
5 2 - 3 10-0 14-1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D12.10.2014İskoçya Kadınlar PrGlasgow City (K)3-1 Hibernian (K)0-0-W43-11
D28.09.2014İskoçya Kadınlar SWGlasgow City (K)11-0 Hamilton Academic0-0-W1514-12
D21.09.2014İskoçya Kadınlar PrGlasgow City (K)0-1 Spartans (K)0-0-L1614-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 14 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D03.10.2014Polonya Kadınlar EkstBiala Podlaska (K0-1 Medyk Konin (K)0-0-W11-01
D24.09.2014Polonya Kadınlar EkstBydgoszcz (K)1-7 Medyk Konin (K)0-0-W98-12
D22.09.2014Polonya Kadınlar EkstPiaseczno (K)0-6 Medyk Konin (K)0-0-W1514-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 14 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.10.2014UEFA Kadınlar ŞampiyMedyk Konin (K)2-0 Glasgow City (K)0-0-L20-21
D05.10.2014İskoçya Kadınlar PrRangers (K)1-2 Glasgow City (K)0-0-W52-32
D24.09.2014İskoçya Kadınlar PrCeltic (K)0-4 Glasgow City (K)0-0-W96-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 6 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.10.2014UEFA Kadınlar ŞampiyMedyk Konin (K)2-0 Glasgow City (K)0-0-W22-01
D27.09.2014Polonya Kadınlar EkstMedyk Konin (K)8-0 Czarni Sosnowiec 0-0-W1010-02
D06.09.2014Polonya Kadınlar EkstMedyk Konin (K)8-1 Wroc?aw (K)0-0-W1918-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 18 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014