Minas de Argozelo

Portekiz Ulusal Şampiyona Grup A
25.10.2015 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-0
Beklenen :
Pedras Salgadas Takım Logosu

Pedras Salgadas

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  0211-2+10EY5231+3-1+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D10.10.2015Portekiz Ulusal ŞampiMirandela5-0 Minas de Argozelo0-0AL5A-50-5
D03.10.2015Portekiz Ulusal ŞampiMinas de Argozelo2-2 Vilaverdense0-0HD4H02-7
D27.09.2015Portekiz Kupa 2.TurMinas de Argozelo1-3 Sertanense0-0HL4H-23-10
D20.09.2015Portekiz Ulusal ŞampiVianense1-1 Minas de Argozelo0-0AD2A04-11
D13.09.2015Portekiz Ulusal ŞampiMinas de Argozelo2-4 Neves0-0HL6H-26-15
0-2-15-2-3
0-2-1-15-2-3-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 0 2 3 6 15
3 2 - 1 3-5 0-5
4 2 - 2 3-5 1-6
5 3 - 2 5-9 1-6

DA  0321-3+1+1DY0400-4+40
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D11.10.2015Portekiz Ulusal ŞampiVilaverdense0-0 Pedras Salgadas0-0AD0A00-0
D03.10.2015Portekiz Ulusal ŞampiPedras Salgadas3-4 Neves0-0HL7H-13-4
D20.09.2015Portekiz Ulusal ŞampiCamacha0-2 Pedras Salgadas0-0AW2A+25-4
D13.09.2015Portekiz Ulusal ŞampiPedras Salgadas1-0 Maritimo II0-0HW1H+16-4
D06.09.2015Portekiz Kupa 1.TurCamacha2-1 Pedras Salgadas1-1AL3A-17-6
0-3-20-4-0
0-3-2-10-4-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 1 1
Maç Sonu 2 1 2 7 6
3 1 - 2 3-4 2-0
4 2 - 2 4-4 2-0
5 2 - 3 4-4 3-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D03.10.2015Portekiz Ulusal ŞampiMinas de Argozelo2-2 Vilaverdense0-0-D42-21
D27.09.2015Portekiz Kupa 2.TurMinas de Argozelo1-3 Sertanense0-0-L83-52
D13.09.2015Portekiz Ulusal ŞampiMinas de Argozelo2-4 Neves0-0-L145-93
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 5 9

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.10.2015Portekiz Ulusal ŞampiVilaverdense0-0 Pedras Salgadas0-0-D00-01
D20.09.2015Portekiz Ulusal ŞampiCamacha0-2 Pedras Salgadas0-0-W22-02
D06.09.2015Portekiz Kupa 1.TurCamacha2-1 Pedras Salgadas1-1-L53-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 1 1
Maç Sonu 1 1 1 3 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.10.2015Portekiz Ulusal ŞampiMirandela5-0 Minas de Argozelo0-0-L50-51
D20.09.2015Portekiz Ulusal ŞampiVianense1-1 Minas de Argozelo0-0-D71-62
D06.09.2015Portekiz Kupa 1.TurPontassolense0-4 Minas de Argozelo0-1-W115-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 1 1 1 5 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D03.10.2015Portekiz Ulusal ŞampiPedras Salgadas3-4 Neves0-0-L73-41
D13.09.2015Portekiz Ulusal ŞampiPedras Salgadas1-0 Maritimo II0-0-W84-42
D23.08.2015Portekiz Ulusal ŞampiPedras Salgadas1-0 Vianense0-0-W95-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 5 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014