Glentoran FC

Kuzey İrlanda Premiership
11.01.2020 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-1
Beklenen :
Warrenpoint Town Takım Logosu

Warrenpoint Town

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
1.05 4.50 12.00 9.00 1.30 2.35 9.50
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
2.95 1.15 1.50 1.85 1.12 3.25 3.60 1.08 2.15 1.35
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
1.50 1.90 1.18 2.80 - - 3.60 1.80 2.35 4.00
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
2.95 8.25 30.00 1.40 35.00 40.00 1.80 8.25 22.00 2.00 35.00 100

 

EA  1223-10-1EY1000+100
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D04.01.2020Kuzey İrlanda Kupa 5.Glentoran FC1-1 Portadown FC0-0HD2H01-1
D01.01.2020Kuzey İrlanda PremierDungannon Swifts0-2 Glentoran FC0-1AW2A+23-1
D28.12.2019Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC2-0 Ballymena United0-0HW2H+25-1
D26.12.2019Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC3-0 Linfield FC1-0HW3H+38-1
D21.12.2019Kuzey İrlanda PremierCarrick Rangers0-1 Glentoran FC0-0AW1A+19-1
1-2-21-0-0
1-2-2-31-0-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 3 0 2 0
Maç Sonu 4 1 0 9 1
3 2 - 1 3-1 2-0
4 3 - 1 6-1 2-0
5 3 - 2 6-1 3-0

DA  3011+3-10DY1410-3+3+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D04.01.2020Kuzey İrlanda Kupa 5.Warrenpoint Town3-1 PSNI0-0HW4H+23-1
D01.01.2020Kuzey İrlanda PremierWarrenpoint Town0-4 Crusaders FC0-2HL4H-43-5
D28.12.2019Kuzey İrlanda PremierGlenavon FC1-1 Warrenpoint Town0-1AD2A04-6
D26.12.2019Kuzey İrlanda PremierInstitute FC0-1 Warrenpoint Town0-0AW1A+15-6
D21.12.2019Kuzey İrlanda PremierWarrenpoint Town0-2 Larne FC0-0HL2H-25-8
3-0-11-4-1
3-0-1-11-4-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 3 1 1 2
Maç Sonu 2 1 2 5 8
3 2 - 1 3-5 1-1
4 2 - 2 3-5 2-1
5 3 - 2 3-7 2-1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D04.01.2020Kuzey İrlanda Kupa 5.Glentoran FC1-1 Portadown FC0-0-D21-11
D28.12.2019Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC2-0 Ballymena United0-01.18W43-12
D26.12.2019Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC3-0 Linfield FC1-02.70W76-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 2 1 0 6 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D28.12.2019Kuzey İrlanda PremierGlenavon FC1-1 Warrenpoint Town0-11.20D21-11
D26.12.2019Kuzey İrlanda PremierInstitute FC0-1 Warrenpoint Town0-01.60W32-12
D07.12.2019Kuzey İrlanda PremierDungannon Swifts3-1 Warrenpoint Town1-11.65L73-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 2 1
Maç Sonu 1 1 1 3 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.01.2020Kuzey İrlanda PremierDungannon Swifts0-2 Glentoran FC0-15.75W22-01
D21.12.2019Kuzey İrlanda PremierCarrick Rangers0-1 Glentoran FC0-03.60W33-02
D07.12.2019Kuzey İrlanda PremierColeraine FC2-2 Glentoran FC0-21.85D75-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 3 0
Maç Sonu 2 1 0 5 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D04.01.2020Kuzey İrlanda Kupa 5.Warrenpoint Town3-1 PSNI0-0-W43-11
D01.01.2020Kuzey İrlanda PremierWarrenpoint Town0-4 Crusaders FC0-28.00L83-52
D21.12.2019Kuzey İrlanda PremierWarrenpoint Town0-2 Larne FC0-05.50L103-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 2
Maç Sonu 1 0 2 3 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D21.09.2019Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC2-1 Warrenpoint Town1-01.125.259.001.25-W32-11
D23.04.2019Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC2-2 Warrenpoint Town0-1-----D74-32
D26.02.2019Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC3-1 Warrenpoint Town2-0-----W117-43
D02.09.2017Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC2-0 Warrenpoint Town0-0-----W139-44
D23.01.2016Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC0-4 Warrenpoint Town0-2-----L179-85
D22.08.2015Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC2-1 Warrenpoint Town1-1-----W2011-96
D16.08.2014Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC3-1 Warrenpoint Town2-1-----W2414-107
D01.02.2014Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC1-2 Warrenpoint Town0-0-----L2715-128
D07.12.2013Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC3-0 Warrenpoint Town1-0-----W3018-129
  G B M AG YG
İlk Yarı 4 3 2 7 5
Maç Sonu 6 1 2 18 12

Nuwell Project Copyright © 2014