Spartak Moscow

UEFA Şampiyonlar Ligi 1. Tur G Grubu
02.10.2012 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
1-1 / 2-3
Beklenen :
Celtic Takım Logosu

Celtic

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
1.35 3.75 5.25 1.75 2.30 5.25
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - 1.75 1.60
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - 1.65 1.70 3.45 1.75 2.55 20.00
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U

 

EA  3232+1-1+1EY111300-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D29.09.2012Rusya Premier LigAmkar1-3 Spartak Moscow1-1AW4A+23-1
D26.09.2012Rusya Kupa Son 16 TuruSalyut Belgorod1-2 Spartak Moscow1-1AW3A+15-2
D23.09.2012Rusya Premier LigSpartak Moscow3-1 Rostov1-0HW4H+28-3
D19.09.2012UEFA Şampiyonlar LigiBarcelona3-2 Spartak Moscow1-1AL5A-110-6
D15.09.2012Rusya Premier LigKuban Krasnodar2-2 Spartak Moscow1-1AD4A012-8
3-2-31-1-1
3-2-3-21-1-1-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 4 0 5 4
Maç Sonu 3 1 1 12 8
3 1 - 2 3-1 5-2
4 1 - 3 3-1 7-5
5 1 - 4 3-1 9-7

DA  2420-2+2+2DY0100-1+10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D29.09.2012İskoçya Premier LigMotherwell0-2 Celtic0-2AW2A+22-0
D25.09.2012İskoçya Lig Kupası Celtic4-1 Raith Rovers2-1HW5H+36-1
D22.09.2012İskoçya Premier LigCeltic2-0 Dundee FC1-0HW2H+28-1
D19.09.2012UEFA Şampiyonlar LigiCeltic0-0 Benfica0-0HD0H08-1
D15.09.2012İskoçya Premier LigSt. Johnstone2-1 Celtic1-1AL3A-19-3
2-4-20-1-0
2-4-2-00-1-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 2 0 6 2
Maç Sonu 3 1 1 9 3
3 2 - 1 6-1 2-0
4 3 - 1 6-1 2-0
5 3 - 2 6-1 3-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D23.09.2012Rusya Premier LigSpartak Moscow3-1 Rostov1-01.35W43-11
D21.08.2012UEFA Şampiyonlar LigiSpartak Moscow2-1 Fenerbahçe0-01.75W75-22
D18.08.2012Rusya Premier LigSpartak Moscow2-1 Rubin Kazan0-11.85W107-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 1 1
Maç Sonu 3 0 0 7 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D29.09.2012İskoçya Premier LigMotherwell0-2 Celtic0-24.30W22-01
D15.09.2012İskoçya Premier LigSt. Johnstone2-1 Celtic1-15.50L53-22
D25.08.2012İskoçya Premier LigInverness CT2-4 Celtic0-25.50W117-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 5 1
Maç Sonu 2 0 1 7 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D29.09.2012Rusya Premier LigAmkar1-3 Spartak Moscow1-13.40W43-11
D26.09.2012Rusya Kupa Son 16 TuruSalyut Belgorod1-2 Spartak Moscow1-1-W75-22
D19.09.2012UEFA Şampiyonlar LigiBarcelona3-2 Spartak Moscow1-11.55L127-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 3 3
Maç Sonu 2 0 1 7 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.09.2012İskoçya Lig Kupası Celtic4-1 Raith Rovers2-11.05W54-11
D22.09.2012İskoçya Premier LigCeltic2-0 Dundee FC1-01.05W76-12
D19.09.2012UEFA Şampiyonlar LigiCeltic0-0 Benfica0-03.00D76-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 3 1
Maç Sonu 2 1 0 6 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D15.08.2007UEFA Şampiyonlar LigiSpartak Moscow1-1 Celtic1-11.603.104.001.65-D21-11
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 1 1
Maç Sonu 0 1 0 1 1

Nuwell Project Copyright © 2014