Limavady United

Kuzey İrlanda Championship
21.09.2024 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-2
Beklenen :
Ballinamallard United Takım Logosu

Ballinamallard United

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
1.61 3.41 3.22 - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - 4.13 - 2.04 1.36
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
1.35 2.08 1.06 3.49 1.35 2.07 4.61 1.90 2.87 8.14
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
5.73 5.13 8.21 2.52 8.79 4.06 2.72 5.25 4.88 3.70 9.48 9.18

 

EA  0332-30+1EY00110-10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D14.09.2024Kuzey İrlanda ChampioNewington Youth0-0Limavady United0-0AD0A00-0
D07.09.2024Kuzey İrlanda ChampioLimavady United3-0Armagh City2-0HW3H+33-0
D31.08.2024Kuzey İrlanda ChampioBangor FC1-3Limavady United0-1AW4A+26-1
D27.08.2024Kuzey İrlanda ChampioLimavady United2-1Institute FC2-0HW3H+18-2
D24.08.2024Kuzey İrlanda ChampioDundela2-3Limavady United0-1AW5A+111-4
0-3-30-0-1
0-3-3-20-0-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 4 1 0 6 0
Maç Sonu 4 1 0 11 4
3 1 - 2 3-0 3-1
4 2 - 2 5-1 3-1
5 2 - 3 5-1 6-3

DA  1430-3+1+3DY2131+1-2+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D14.09.2024Kuzey İrlanda ChampioBallinamallard Un1-2Institute FC1-0HL3H-11-2
D07.09.2024Kuzey İrlanda ChampioBallinamallard Un4-1Newington Youth2-0HW5H+35-3
D31.08.2024Kuzey İrlanda ChampioDundela3-3Ballinamallard Un0-1AD6A08-6
D27.08.2024Kuzey İrlanda ChampioNewry City AFC1-0Ballinamallard Un1-0AL1A-18-7
D24.08.2024Kuzey İrlanda ChampioBallinamallard Un2-2Ards FC2-0HD4H010-9
1-4-32-1-3
1-4-3-02-1-3-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 4 0 1 6 1
Maç Sonu 1 2 2 10 9
3 2 - 1 5-3 3-3
4 2 - 2 5-3 3-4
5 3 - 2 7-5 3-4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D07.09.2024Kuzey İrlanda ChampioLimavady United3-0Armagh City2-01.90W33-01
D27.08.2024Kuzey İrlanda ChampioLimavady United2-1Institute FC2-02.21W65-12
D10.08.2024Kuzey İrlanda ChampioLimavady United0-3Ards FC0-12.06L95-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 0 1 4 1
Maç Sonu 2 0 1 5 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D31.08.2024Kuzey İrlanda ChampioDundela3-3Ballinamallard Un0-11.61D63-31
D27.08.2024Kuzey İrlanda ChampioNewry City AFC1-0Ballinamallard Un1-02.27L73-42
D17.08.2024Kuzey İrlanda ChampioHarland & Wolff W4-0Ballinamallard Un4-02.05L113-83
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 0 2 1 5
Maç Sonu 0 1 2 3 8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D14.09.2024Kuzey İrlanda ChampioNewington Youth0-0Limavady United0-02.71D00-01
D31.08.2024Kuzey İrlanda ChampioBangor FC1-3Limavady United0-11.38W43-12
D24.08.2024Kuzey İrlanda ChampioDundela2-3Limavady United0-1-W96-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 2 0
Maç Sonu 2 1 0 6 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D14.09.2024Kuzey İrlanda ChampioBallinamallard Un1-2Institute FC1-01.96L31-21
D07.09.2024Kuzey İrlanda ChampioBallinamallard Un4-1Newington Youth2-01.83W85-32
D24.08.2024Kuzey İrlanda ChampioBallinamallard Un2-2Ards FC2-02.40D127-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 0 0 5 0
Maç Sonu 1 1 1 7 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D03.07.2021Hazırlık KulüplerLimavady United4-2 Ballinamallard Un0-0-----W64-21
D29.12.2018Kuzey İrlanda ChampioLimavady United1-2 Ballinamallard Un0-0-----L95-42
D10.03.2012Kuzey İrlanda ŞampiyLimavady United0-1 Ballinamallard Un0-0-----L105-53
D06.11.2010Kuzey İrlanda ŞampiyLimavady United3-2 Ballinamallard Un0-0-----W158-74
D13.04.2010Kuzey İrlanda ŞampiyLimavady United2-0 Ballinamallard Un0-0-----W1710-75
D01.12.2009Kuzey İrlanda Lig KupLimavady United0-1 Ballinamallard Un0-0-----L1810-86
D11.04.2009Kuzey İrlanda ŞampiyLimavady United1-1 Ballinamallard Un0-0-----D2011-97
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 7 0 0 0
Maç Sonu 3 1 3 11 9

Nuwell Project Copyright © 2014