Concarneau

Fransa CFA Grup D
02.09.2006 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-2
Beklenen :
Pacy Vallee dEure Takım Logosu

Pacy Vallee dEure

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1010+1-1+1EY1002+10-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D26.08.2006Fransa CFA Grup DSenart-Moissy1-1 Concarneau0-0AD2A01-1
D19.08.2006Fransa CFA Grup DConcarneau0-0 Villemomble Sport0-0HD0H01-1
D12.08.2006Fransa CFA Grup DRennes II0-1 Concarneau0-0AW1A+12-1
D05.08.2006Fransa CFA Grup DConcarneau0-2 FUSC Bois Guillau0-0HL2H-22-3
1-0-11-0-0
1-0-1-01-0-0-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 4 0 0 0
Maç Sonu 1 2 1 2 3
3 1 - 2 0-0 2-1
4 2 - 2 0-2 2-1
5 2 - 2 0-2 2-1

DA  22100+1+1DY000100-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D26.08.2006Fransa CFA Grup DPacy Vallee dEure2-0 Quevilly0-0HW2H+22-0
D19.08.2006Fransa CFA Grup DPacy Vallee dEure2-0 Plabennec0-0HW2H+24-0
D12.08.2006Fransa CFA Grup DSenart-Moissy0-1 Pacy Vallee dEure0-0AW1A+15-0
D05.08.2006Fransa CFA Grup DPacy Vallee dEure0-1 Villemomble Sport0-0HL1H-15-1
D27.05.2006Fransa CFA Grup DPacy Vallee dEure0-2 Dieppe0-0HL2H-25-3
2-2-10-0-0
2-2-1-00-0-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 0 2 5 3
3 2 - 1 4-0 1-0
4 3 - 1 4-1 1-0
5 4 - 1 4-3 1-0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D19.08.2006Fransa CFA Grup DConcarneau0-0 Villemomble Sport0-0-D00-01
D05.08.2006Fransa CFA Grup DConcarneau0-2 FUSC Bois Guillau0-0-L20-22
                 
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 0 0 0
Maç Sonu 0 1 1 0 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D12.08.2006Fransa CFA Grup DSenart-Moissy0-1 Pacy Vallee dEure0-0-W11-01
D20.05.2006Fransa CFA Grup DVillemomble Sport1-0 Pacy Vallee dEure0-0-L21-12
D06.05.2006Fransa CFA Grup DMondeville1-1 Pacy Vallee dEure0-0-D42-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 2 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D26.08.2006Fransa CFA Grup DSenart-Moissy1-1 Concarneau0-0-D21-11
D12.08.2006Fransa CFA Grup DRennes II0-1 Concarneau0-0-W32-12
                 
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 0 0 0
Maç Sonu 1 1 0 2 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D26.08.2006Fransa CFA Grup DPacy Vallee dEure2-0 Quevilly0-0-W22-01
D19.08.2006Fransa CFA Grup DPacy Vallee dEure2-0 Plabennec0-0-W44-02
D05.08.2006Fransa CFA Grup DPacy Vallee dEure0-1 Villemomble Sport0-0-L54-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 4 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014